7:35
19/10/2016

To się podziało! 7-8 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja, na której zdecydowanie warto być. Choć jest ona organizowana po raz pierwszy, to lista prelegentów pozostawia w tyle każde inne wydarzenie z branży bezpieczeństwa IT. Ale nie tylko agenda jest silną stroną Securty PWNing — także cena należy do jednej z najbardziej atrakcyjnych jakie widzieliśmy za tego typu eventy, a dodatkowo, dzięki ./kodzikowi “NiebezpiecznikPWNing“, który dla Was przygotowaliśmy wraz z organizatorami, dostaniecie od niej jeszcze 20% rabatu.

unnamed-20

Security PWNing — samo mięso!

Konferencja jest organizowana przez wydawnictwo PWN, a jej patronem jest dobrze znany czytelnikom Niebezpiecznika Gynvael Coldwind, obecnie pracujący dla Google. Jego “rękę” widać w doborze prelegentów — wśród nich znaleźli się inni uznani security researcherzy pracujący dla Google, m.in. Krzysiek Kotowicz i Robert Święcki oraz pracujący w ramach Project Zero: James Forshaw i Mateusz Jurczyk, którego również czytelnikom Niebezpiecznika przedstawiać nie trzeba.

Poza pracownikami Google, swoje wystąpienie będą mieli także inni uznani polscy bezpiecznicy — i co ważne — w agedzie nie ma prelekcji tzw. “vendorów” — jest samo mięso i praktyka. Niezaufane urządzenia, Same Origin Policy, purple teaming, stan bezpieczeństwa mobilnych aplikacji polskich banków to tylko niektóre z tematów wystąpień. Warto dodać, że poza prelekcjami ekspertów, Security PWNing oferuje też uczestnikom konferencji wydarzenia “poboczne”. Do dyspozycji będzie Escape Room i mini CTF. No i oczywiście after party po pierwszym dniu.

Niebezpiecznik bierze aktywny udział w konferencji. Pod koniec pierwszego dnia zaprezentujemy wykład, a właściwie praktyczne case-study, ukazujące kulisy kilku ataków socjotechnicznych, jakie przeprowadziliśmy w minionych latach na polskich firmach — zapraszamy!

unnamed-21

Nie czekaj, rejestruj się, taniej nie będzie!

Do pierwszego listopada wejściówkę możecie zdobyć za 899 PLN netto. Dodatkowo, jeśli podczas rejestracji podacie kod NiebezpiecznikPWNing, otrzymacie dodatkowy aż 20% rabat, więc udział w dwóch dniach bardzo merytorycznej konferencji możecie sobie zapewnić za jedyne 720 PLN (plus VAT). To cena jakiej dawno nie widzieliśmy za wydarzenie tej rangi i taką porcję wiedzy.

Dlatego nic więcej już nie piszemy i zapraszamy do rejestracji. Do zobaczenia 7-8 listopada w Warszawie!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Czy gdzies jest dotepny program z rozpisanymi dniami i godzinami?

  2. jaki jest jezyk konferencji?

    • pewnie znowu Java

    • Mówiony

  3. fdscv4567 : $LANG

  4. Udalo mi sie dostac ostatniego dnia ;) dzieki

  5. Byłem, widziałem i jestem zachwycony. Mimo, że nie mam doświadczenia w pentestach to dowiedziałem się spoooro.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: