7:35
19/10/2016

To się podziało! 7-8 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja, na której zdecydowanie warto być. Choć jest ona organizowana po raz pierwszy, to lista prelegentów pozostawia w tyle każde inne wydarzenie z branży bezpieczeństwa IT. Ale nie tylko agenda jest silną stroną Securty PWNing — także cena należy do jednej z najbardziej atrakcyjnych jakie widzieliśmy za tego typu eventy, a dodatkowo, dzięki ./kodzikowi “NiebezpiecznikPWNing“, który dla Was przygotowaliśmy wraz z organizatorami, dostaniecie od niej jeszcze 20% rabatu.

unnamed-20

Security PWNing — samo mięso!

Konferencja jest organizowana przez wydawnictwo PWN, a jej patronem jest dobrze znany czytelnikom Niebezpiecznika Gynvael Coldwind, obecnie pracujący dla Google. Jego “rękę” widać w doborze prelegentów — wśród nich znaleźli się inni uznani security researcherzy pracujący dla Google, m.in. Krzysiek Kotowicz i Robert Święcki oraz pracujący w ramach Project Zero: James Forshaw i Mateusz Jurczyk, którego również czytelnikom Niebezpiecznika przedstawiać nie trzeba.

Poza pracownikami Google, swoje wystąpienie będą mieli także inni uznani polscy bezpiecznicy — i co ważne — w agedzie nie ma prelekcji tzw. “vendorów” — jest samo mięso i praktyka. Niezaufane urządzenia, Same Origin Policy, purple teaming, stan bezpieczeństwa mobilnych aplikacji polskich banków to tylko niektóre z tematów wystąpień. Warto dodać, że poza prelekcjami ekspertów, Security PWNing oferuje też uczestnikom konferencji wydarzenia “poboczne”. Do dyspozycji będzie Escape Room i mini CTF. No i oczywiście after party po pierwszym dniu.

Niebezpiecznik bierze aktywny udział w konferencji. Pod koniec pierwszego dnia zaprezentujemy wykład, a właściwie praktyczne case-study, ukazujące kulisy kilku ataków socjotechnicznych, jakie przeprowadziliśmy w minionych latach na polskich firmach — zapraszamy!

unnamed-21

Nie czekaj, rejestruj się, taniej nie będzie!

Do pierwszego listopada wejściówkę możecie zdobyć za 899 PLN netto. Dodatkowo, jeśli podczas rejestracji podacie kod NiebezpiecznikPWNing, otrzymacie dodatkowy aż 20% rabat, więc udział w dwóch dniach bardzo merytorycznej konferencji możecie sobie zapewnić za jedyne 720 PLN (plus VAT). To cena jakiej dawno nie widzieliśmy za wydarzenie tej rangi i taką porcję wiedzy.

Dlatego nic więcej już nie piszemy i zapraszamy do rejestracji. Do zobaczenia 7-8 listopada w Warszawie!

Przeczytaj także:

8 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Czy gdzies jest dotepny program z rozpisanymi dniami i godzinami?

  2. jaki jest jezyk konferencji?

    • pewnie znowu Java

    • Mówiony

  3. fdscv4567 : $LANG

  4. Udalo mi sie dostac ostatniego dnia ;) dzieki

  5. Byłem, widziałem i jestem zachwycony. Mimo, że nie mam doświadczenia w pentestach to dowiedziałem się spoooro.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: