7:50
5/2/2015

Wedle doniesień amerykańskiego odpowiednika “Komisji Badania Wypadków Lotniczych”, jest prawdodobne, że katastrofa Cessny w Denver (zginął pilot i jedyny pasażer) została spowodowana przez zabawy telefonem podczas wykonywania manewrów na małych wysokościach.

Based on the evidence of cell phone use during low-altitude maneuvering, including the flight immediately before the accident flight, it is likely that cell phone use during the accident flight distracted the pilot and contributed to the development of spatial disorientation and subsequent loss of control,

Zabawy telefonem uchwyciła kamerka GoPro, która przetrwała katastrofę. Nie wiemy, czy to fatalne selfie będzie ilustracją do nagrody Darwina.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “The accident flight was not recorded.”
  Niestety – nie będzie pożegnalnego selfie. Co najwyżej z któregoś z poprzednich lotów. Pan pilot chyba bardzo się nudził podczas pilotowania…

 2. To całe robienie sobie selfie, to jakiś koszmar…

  • Napewno dla rodzin tych gości ;)

  • Powiedz to Matejce.

 3. Co innego robienie selfie komuś…

  • True selfie is only by itself. By other is not trendy…

 4. To był nocny lot, chmury na 100m, samolot na 250m. Pilot i pasażerowie robili selfie z flashem. Pilot stracił orientację – nic dziwnego, jeśli w nocy i w chmurach gapi się na telefon zamiast na przyrządy.

 5. Mnie uderzyło coś innego – ostatnie zdanie raportu mówi, że pilot nie posiadał uprawnień do lotów nocnych. W naszej rzeczywistości to byłoby podane jako podstawowa przyczyna wypadku – brak właściwej pieczątki okrągłej na formularzu I-10.

 6. Ej, czemu nie ma tu tego selfie?

 7. Fuck yourselfie.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: