12:30
5/3/2018

W dniach 15-16 marca 2018 r. w Warszawie odbędzie się XI Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT SeMAFor. To jedno z najważniejszych wydarzeń związanych bezpieczeństwem informacji i audytami IT w Polsce. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z bieżącymi zagrożeniami i ciekawymi przypadkami ze świata ITSEC. Jest to także okazja do zdobycia ciekawych znajomości w branży IT.

SEMAFOR 2018

W tym roku konferencja została podzielona na trzy ścieżki:

 • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji,
 • Audyt ITA
 • Techniczne aspekty bezpieczeństwa

Pełna agenda została już opublikowana i jest dostępna tutaj. Dwie perlekcje zostaną poprowadzone przez Niebezpiecznikowych trenerów.

Wykład poświęcony wpadkom polskich banków poprowadzi Piotrek Konieczny, który prowadzi szkolenia z Atakowania i Ochrony Webaplikacji, a prelekcję o faktach i mitach na temat odzyskiwania danych wygłosi Witold Sobolewski, który realizuje szkolenia z informatyki śledczej informatyki śledczej (computer forensics).

Poza tym w programie wystąpienie Matta Loeba (Chief Executive Officer z ISACA) i prelekcje na temat zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwa API REST, pułapek w usługach chmurowych (AWS), faktów i mitów na temat odzyskiwania danych i wiele, wiele innych. Udział w konferencji Semafor zapewnia uzyskanie 13 punktów CPE do certyfikatów: CISSP/ CISA/ CISM/ CRISC/ CGEIT

Zarejestruj się z rabatem!

Niebezpiecznik.pl objął patronat nad konferencją. Dla naszych Czytelników organizatorzy przygotowali 10%
zniżki
od aktualnie obowiązującej ceny! Aby skorzystać z promocji przy rejestracji w pole „kody promocyjne i rabaty” wystarczy wpisać: Niebezpiecznik-patron

Więcej informacji i możliwość rejestracji: semafor.computerworld.pl.

Przeczytaj także:

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. fajnie byłoby się przejechać, ale cena trochę kosmiczna, nawet z rabatem :/

  • Trochę? Nawet dla osób z “branży” to często ponad połowa wypłaty – ludzie pracują poza stolicą i największymi metropoliami tego kraju.

  • @Kenjiro – Patrząc na foty z poprzedniej edycji – wygląda to bardziej na spotkanie dla ważniaków i krawaciarzy, a nie ludzi od właściwej/brudnej roboty – może stąd taka cena.

  • Zrozumcie w końcu, że to są imprezy dla korporacji, których stać na płacenie po kilka klocków za wysyłanie swoich pracowników tu i tam. To, że tysiące studentów/pasjonatów/freelancerów/małych firm (niewłaściwe skreślić) się nie załapie to organizatorzy mają głęboko gdzieś. Mamy bezduszny kapitalizm i proste reguły gry: jeśli coś jest wycenione na X zł i są nabywcy to znaczy, że to coś jest tyle warte.

 2. Dokładnie tak jest. Semafor nie jest dla osób technicznych a służy do nawiązywania kontaktów, jeżeli chcesz mięso i wiedze techniczną od tego są inne imprezy.

 3. Normalne ceny jak za konferencje IT…
  1. Na takie eventy mało kto jest nie-w-delegacji
  2. Porównajcie z cenami konferencji poza PL

  • > 2. Porównajcie z cenami konferencji poza PL

   Porównaj przy okazji zarobki.

  • @Monter – raczej przychody/zyski firm, bo nie jest to impreza nastawiona na osoby prywatne.

  • @Monter: W mojej branży są podobne.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: