12:30
5/3/2018

W dniach 15-16 marca 2018 r. w Warszawie odbędzie się XI Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT SeMAFor. To jedno z najważniejszych wydarzeń związanych bezpieczeństwem informacji i audytami IT w Polsce. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z bieżącymi zagrożeniami i ciekawymi przypadkami ze świata ITSEC. Jest to także okazja do zdobycia ciekawych znajomości w branży IT.

SEMAFOR 2018

W tym roku konferencja została podzielona na trzy ścieżki:

 • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji,
 • Audyt ITA
 • Techniczne aspekty bezpieczeństwa

Pełna agenda została już opublikowana i jest dostępna tutaj. Dwie perlekcje zostaną poprowadzone przez Niebezpiecznikowych trenerów.

Wykład poświęcony wpadkom polskich banków poprowadzi Piotrek Konieczny, który prowadzi szkolenia z Atakowania i Ochrony Webaplikacji, a prelekcję o faktach i mitach na temat odzyskiwania danych wygłosi Witold Sobolewski, który realizuje szkolenia z informatyki śledczej informatyki śledczej (computer forensics).

Poza tym w programie wystąpienie Matta Loeba (Chief Executive Officer z ISACA) i prelekcje na temat zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwa API REST, pułapek w usługach chmurowych (AWS), faktów i mitów na temat odzyskiwania danych i wiele, wiele innych. Udział w konferencji Semafor zapewnia uzyskanie 13 punktów CPE do certyfikatów: CISSP/ CISA/ CISM/ CRISC/ CGEIT

Zarejestruj się z rabatem!

Niebezpiecznik.pl objął patronat nad konferencją. Dla naszych Czytelników organizatorzy przygotowali 10%
zniżki
od aktualnie obowiązującej ceny! Aby skorzystać z promocji przy rejestracji w pole „kody promocyjne i rabaty” wystarczy wpisać: Niebezpiecznik-patron

Więcej informacji i możliwość rejestracji: semafor.computerworld.pl.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. fajnie byłoby się przejechać, ale cena trochę kosmiczna, nawet z rabatem :/

  • Trochę? Nawet dla osób z “branży” to często ponad połowa wypłaty – ludzie pracują poza stolicą i największymi metropoliami tego kraju.

  • @Kenjiro – Patrząc na foty z poprzedniej edycji – wygląda to bardziej na spotkanie dla ważniaków i krawaciarzy, a nie ludzi od właściwej/brudnej roboty – może stąd taka cena.

  • Zrozumcie w końcu, że to są imprezy dla korporacji, których stać na płacenie po kilka klocków za wysyłanie swoich pracowników tu i tam. To, że tysiące studentów/pasjonatów/freelancerów/małych firm (niewłaściwe skreślić) się nie załapie to organizatorzy mają głęboko gdzieś. Mamy bezduszny kapitalizm i proste reguły gry: jeśli coś jest wycenione na X zł i są nabywcy to znaczy, że to coś jest tyle warte.

 2. Dokładnie tak jest. Semafor nie jest dla osób technicznych a służy do nawiązywania kontaktów, jeżeli chcesz mięso i wiedze techniczną od tego są inne imprezy.

 3. Normalne ceny jak za konferencje IT…
  1. Na takie eventy mało kto jest nie-w-delegacji
  2. Porównajcie z cenami konferencji poza PL

  • > 2. Porównajcie z cenami konferencji poza PL

   Porównaj przy okazji zarobki.

  • @Monter – raczej przychody/zyski firm, bo nie jest to impreza nastawiona na osoby prywatne.

  • @Monter: W mojej branży są podobne.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: