9:46
6/2/2019

Zbliża się jedna z czołowych polskich konferencji dotyczących bezpieczeństwa i audytu IT. Tegoroczna edycja odbędzie się na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie!

Na dwa dni konferencji przewidziano ok. 50 prelekcji opartych o case studies i 4 ścieżki tematyczne:

  • Audyt IT,
  • Techniczne aspekty bezpieczeństwa,
  • Zarządzanie bezpieczeństwem informacji,
  • Gospodarka 4.0.

SEMAFOR to doskonała możliwość na poznanie innych praktyków z branży bezpieczeństwa i audytu IT oraz wymianę doświadczeń i pogłębienie swojej eksperckiej wiedzy. Tematyka jest różnorodna, a konferencję odwiedzają specjaliści z Polski i całego świata. Można się spodziewać wysokiego poziomu merytorycznego.

Zniżka dla Niebezpieczników


Dla naszych czytelników i sympatyków organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę. Aby z niej skorzystać przy rejestracji należy wpisać kod: Niebezpiecznik lub zarejestrować się poprzez ten link.

Więcej informacji na stronie www.semafor.computerworld.pl

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. A kształtowy czy świetlny ten semafor? Wybaczcie,takie kolejowe zboczenie. W sumie można zrobić jakąś prezentację nt. możliwych zagrożeń dla komputerowych urządzeń sterowania ruchem kolejowym :P

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: