23:05
24/11/2013

Niektórzy twierdzą, że siedzibą stworzonego niedawno NCK będzie Legionowo.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. ohoho – to z pewnością będzie mnóstwo chętnych do pracy na takim zadupiu!

 2. matja
  A byłaś/byłeś w Legionowie, że takie bzdury piszesz? Wiesz chociaż gdzie to jest czy google maps ci do tego jest potrzebne? Lokalizacja jest w miejscu dawnej 1 dyw. im T. Kościuszki, z centrum Warszawy można w 20 min dojechać SKM, nie ma to jak się popisać brakiem wiedzy publicznie.

  • Tak, wiem gdzie jest Legionowo. Skoro według Ciebie to taka rewelacyjna lokalizacja, to czemu większość dużych firm preferuje centrum Warszawy, bądź mokotowskie zagłębie biurowe? Komenda główna policji też jakoś znajduje się w centrum. Ministerstwa też dziwnym trafem w Warszawie. Można by tak wymieniać… Już widzę jak chętni do pracy w Legionowie kryptolodzy będą walić drzwiami i oknami do policji.

  • Legionowo, bo blisko do Bialobrzegow – a tam Centrum Bezpieczenstwa Cybernetycznego wojska, oraz do Zegrza – bo tam jest szkola oficerska wojsk lacznosci.

 3. Co z tego, że poza dużym miastem, co z tego, że większość dużych firm preferuje centrum miasta albo jakieś “office parks”? Te firmy preferują to bynajmniej nie dlatego, że pracownicy mają blisko do centrum (bo niekoniecznie blisko do domów). A sprawa kryptologii to coś ważniejszego niż zwykły biznes a NCK to nie “duża firma”. Jak podasz dokładne lokalizacje węzłów telekomunikacyjnych i fizyczną topologię systemu CATEL to można przyznać Ci rację, niech se wybiorą “centrum Warszawy”. Nie wiem jakie czynniki mają wpływ na decyzję ale lokalizacja poza większym miastem odrobinę zwiększa niezależność i bezpieczeństwo obiektu.

 4. Do Legionowa nie jest daleko.
  Nie takie trudy się znosi w imię dobra Ojczyzny a i nad zalew blisko ;)

 5. to w Zegrzu powstała jakaś nowa szkoła oficerska? ciekawe …

 6. po pierwsze w zegrzu oficerki nie ma juz … z 10 lat,
  po drugie co do nck “matja” nie masz w ogóle pojęcia o czym piszesz… użyłbym stwierdzenia “*****” ale jakoś przeżyje i nie użyje ;) … co do cbc owszem lokalizacja nie jest poufna. Dlaczego nck w Legionowie Matja wystarczy pomyśleć… ale co do tego to już ty się trochę wysil… ;) BioZ opisał to w sumie w krótki i wystarczający sposób.
  Co do kryptologów… jakbyś zarabiał ich pieniądze albo z czystej pasji chciał pracować naukowo w ogóle byś nie poruszał tematu lokalizacji… apropo Legionowo to jeden z największych powiatów :) A ty jesteś słoik ;)

 7. Nie ma o co kruszyć kopii. Nie jest ważna lokalizacja. Ona jest przeważnie jawna. Ważne jest to co w środku. Do tego mają dostęp tylko osoby uprawnione.

 8. Z zarobkami szału nie ma – starszy specjalista, czyli dyrektor badań nad szyframi jednorazowymi ma w porywach 6-7kPLN. Do tego zero uprawnień i odpowiedzialność za wszystkich.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: