10:11
26/7/2012

* Skan milionów IP na godzinę

Tyle potrafi przeskanować pod kątem 800 różnuych podatności rozwiązanie o nazwie Swarm (video tu). Swarm składa się z serwera 4U z 10 maszynami wirtualnymi. Całość skaluje się liniowo — co oznacza że dwie takie instalacje w godzinę poradzą sobie z 2 milionami adresów IP. Niestety bardzo drogie.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Chyba skaluje, nie skanuje ;)

 2. “800 różnuych” 800 różnych – proszę poprawić

 3. wy i te wasze zboczenia ortograficzne.

  • Ty i te Twoje “wy i te wasze” ;)

 4. dobiero zaówarzylem blendy po pszeczytaniu komentaży. dzienki

 5. @ rjf – to literówka na news, na pewno autor sam by poprawił
  @ 101hz – to nie ortografia, ale nieuważne pisanie. Strzelanie byków trzeba tępić, bo to brak szacunku dla języka. Jeśli sami swojego języka nie szanujemy, nie należy oczekiwać, że będzie szanowany i przyswajany przez innych.
  @ FS1 – ale suchar

  • Dla innych kultura dla innych bzdura, dobra puenta!

  • Dzienki!

 6. @eLJot chyba raczej: dla jednych kultura, dla innych bzdura (;

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: