16:44
8/9/2014

Ciekawa propozycja, czy przebwający na łasce Putina Snowden z niej skorzysta?

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Pytanie powinno raczej brzmieć: czy putin pozwoli mu z niej skorzystać?

  2. Stany za bardzo dobraly sie do dupska Szwajcarom (chocby sprawa Polanskiego). Nie dziwie sie ze Szwajcarzy chca poznac brudy NSA (i nie tylko) beda mogli znow stac sie “neutralni” a w razie zbyt duzego nacisku ze strony Amerykanow poprostu zagroza ujawnieniem danych ktore pozyskali od Snowdena… Poprostu szukaja brudow ktore pozwola im na odpieranie “atakow na ich suwerennosc” przez USA.

    Pozdrawiam.

    Andrzej

  3. Jesli Putin pozwoli mu pojechac, druga sprawa to klopoty z transportem.

  4. Moim zdaniem bardzo dobrze robią, dzięki takim hakom nikt nie robi im problemów i żyją sobie w spokoju bez przelewania krwi.

  5. Waga takiego dowodu bedzie raczej znikoma. To przypomina sytuacja – Snowden jest w biedzie (rosji) i ktos oferuje mu hajs (azyl w europie) za zeznania przeciwko NSA.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: