12:10
15/7/2014

Snowden utrzymuje, że nieprawidłowości zgłaszał swoim przełożonym wielokrotnie, zanim zdecydował się “wyciec” dokumenty. Na dowód tego domaga się od NSA ujawnienia treści swoich służbowych e-maili. NSA jednak nie wyraża na to zgody, tłumacząc, że naruszyło by to prywatność Snowdena :-)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ot dowcipasy z NSA :)

 2. Wyniósł połowę cyfrowej dokumentacji NSA… Zapomniał o swojej ;)

 3. Ja jako Polak jakbym chciał(był na jego miejscu) dokonałbym tego samego. :)
  Kto zrobiłby tak samo jak ja niech odpisze pod komentarzem.

  • Lajka też chcesz?

  • wpisujcie miasta!

  • Można wpisywać miasta?

  • Lepiej od razu wpisz pełny adres :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: