10:11
8/8/2016

Szymon Szabłowski podesłał nam zdjęcie, jakie wykonał przed wejściem do Bally’s w Las Vegas, gdzie właśnie zakończyła się konferencja Defcon.

Nie ma co, solidne zabezpieczenie ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

11 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jeżeli czegoś nie udało się naprawić przy użyciu taśmy klejącej to znaczy, że użyłeś jej za mało :)

 2. Honey pot? ;p

  • +1

 3. Słabo. Czarna ma tylko +7 do pancerza. Jakby zastosował srebrną to miałby +11 i do tego dodatkowe 10% za każdą całą zużytą rolkę.

 4. O co Wam chodzi, przecież to plomby gwarancyjne.

 5. Mówię wam, to przecież honeypot :)

 6. Honeypot :)

 7. A może to ktoś z defconowców swojego bankomatu nie zabrał z powrotem po prostu? :D

 8. To przecież Ameryka :)
  2×4
  Cheers

 9. Po co lepiej zabezpieczać… I tak jak goście DefConu jak się do tego zabiorą to obrobią i jeszcze obudowę na pamiątkę wezmą.

 10. Zamek zewnętrzny od klapy się popsuł i tyle, za tą klapą dopiero są drzwi od sejfu, a taśmą zalepili, aby alarm można było zazbroić i żeby się nie otwierało. Te “drzwiczki” to może z 1 mm grubości mają, jakby jakiś nastolatek na tych drzwiach się uwiesił, to by je urwał, takie słabe są.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: