8:00
15/6/2018

Bo FBI podejrzewało go o terroryzm i po wstępnym przeszukaniu jego mieszkania i konsoli, okazało się, że ta została “wyczyszczona”. Na chęć pozyskania danych na temat podejrzanego wpłynęła też relacja jego brata, który powiedział agentom, że słyszał jak jego brat zamyka się w garażu i rozmawia z kimś przez PlayStation.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Odbiłem się od forbesowego gdpra O_o

  2. “Terroryzm” cudowne słowo otwierające wszystkie drzwi. Nie wiesz jak zdobyć jakąś informację, posłuż się tym prostym słowem. Albo “dziecięca pornografia”, “pranie pieniędzy” czy “handel narkotykami”. Wtedy stanie się cud i stają przed tobą otworem wszystkie zbiory danych, a nawet skarbce bankowe.

    • W Ameryce jest jeszcze jedno słowo rozwiązujące wszystkie problemy – “antysemityzm”.

    • W Ameryce są 2 magiczne słowa, które przebijają wszystkie inne; wszystko tłumaczą, wszystko i wszystkich usprawiedliwiają, podważają nawet ichnią konstytucję – “bezpieczeństwo narodowe” :)

  3. Czyli już nie można się schować w spokoju przed bratem i rozmawiać z innymi przez Party Chat? Ciekawe czym ją wyczyścił? Pewnie ściereczką z Ludwikiem ;)

  4. Ale w ogóle o co chodzi z tym newsem bo jakiś taki mało treściwy. Zapchaj dziura trochę.

  5. FBI poprosiło Sony o szczegóły związane z danym użytkownikiem, który planował podróż z Kansas do Iraku przez Egipt, podejżany był o chęć przyłaczenia się do ISIS. Został zatrzymany w Kairze. Ostatecznie skazany na 4 lata za oszustwo związane z paszportem. Prokuratorzy podobno nie znaleźli jakiś bezpośrednich dowodów związanych z popełniem przestępstw terrorytycznych… To tak w skrócie, cały artykuł jest na Forbes pod tytułem “Sony Just Coughed Up PS4 Data To The FBI In A Kansas Terror Investigation”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: