20:13
2/11/2014

* Sony PSN znów zhackowane

Na jednym z niemieckich portali pojawiły się doniesienia o błędzie SQL injection, który ma umożliwiać dostęp do prywatnych danych każdego z użytkowników sieci PSN. Sony podobno zostało poinformowane o błędzie 2 tygodnie temu, ale do tej pory firma nie załatała dziury. Czyżby zapomniała już o LulzSec?

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Mam nadzieję że chociaż numery kart płatniczych ocalały…

  2. LulzSec is back?

  3. oh maaaan….ide zmienić pass :)

    • zmieniaj codziennie, dopóki błedu nie naprawią

  4. “LulzSec is back?” – nie. rotacja is back.

  5. Po takich newsach nie wiem dlaczego gracze nadal zachwycają się PS4. Wszystko pod względem jakości i bezpieczeństwa kieruje na Xbox One.

  6. Bo co by sie nie dzialo ps i tak bedzie lepszy od xboxa :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: