21:52
9/5/2011

Sony rozważa wszystkie za i przeciw związane z wystawieniem nagrody pieniężnej za wszelkie informacje mogące posłużyć do złapania atakujących, którzy kilka miesiąc temu włamali się na serwery PSN i wykradli z nich bazę danych graczy PlayStation z ok. 78 milionami rekordów (a jak się potem okazało, także kolejne 24 miliony rekordów z sieci SOE, tym razem z kartami kredytowymi).

Wanted SONY HACKERS

Wanted SONY HACKERS


Dodatkowo, Sony przesunęło termin uruchomienia PSN na 31 maja…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. “którzy kilka miesiąc temu” – Trochę nie po “Polskiemu” :P

  2. haha Sony zapłaci za informacje, haha, taka firma z takimi prawnikami, nachodzącymi porządnych ludzi w biały dzień i straszących wszystkich członków rodziny oraz sąsiadów długoletnimi wyrokami, z takimi świetnymi specjalistami od zabezpieczeń co tak świetnie zabezpieczyli konsole, że sami nie wiedzieli, czy dać możliwość używania innego OS’a, czy nie i nie może złapać tych, którzy się do nich włamali?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: