23:06
9/3/2013

Spambot w akcji [video]

Michał podesłał nam video ze spambotem w akcji… Robi wrażenie :)

Nie wiadomo członkiem jakiego botnetu jest ten spambot, ale musi to być bardzo łagodna odmiana (zwróćcie uwagę na naprawianie skrzynek). Podobno w produkcji jest już cichsza wersja…


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

22 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. lol :)

 2. *ptr?

 3. to ta grupa ze szczecina, tylko filmik jest od tylu… ;]

 4. Miniaturka rządzi ;)

 5. Gratulujemy miniatkurki :)
  http://i.imgur.com/i3hAaOM.png

 6. tego linka podeslalem wam przez formularz chyba jeszcze w srode, nie dosc ze nie nazywam sie michal to zaplon macie konkretny :) pzdr

 7. I znow vide’a niema mozna prosic o kilka zrodel tego samego w tym i nastepnym artykule ?

 8. Ehe… Spoko. Od tygodnia jest to na Kwejku, Joemonster, Wykopie, Sadisticu, nie wspominając o 1000 udostępnień FB… Nie tędy droga Niebezpieczniku.

  • Mamy nadzieję, że zbiór wszystkich naszych czytelników nie zawiera się w zbiorze czytelników serwisów, które wymieniłeś ;)

  • Cóż ww. serwisy traktują o rozrywce i newsach i szczerze wątpię, że wszyscy, nawet w redakcji Niebezpiecznika, są tak poważni, że żadnej z nich nawet przelotem nie oglądają. Natomiast Niebezpiecznik, jako poważna strona o “bezpieczeństwie” raczej trzymać się chyba powinna pewnych standardów; takie filmiki jeżeli już, powinny lądować co najwyżej w linkblogu. W tym newsie nie ma nic użytecznego poza “śmiesznym filmikiem” podobnym do tych, które można znaleźć na stronach od których się tak odżegnujecie i boicie jak diabeł wody święconej…

  • Masz rację, nie jestem czytelnikiem żadnych powyższych portali, a na FB mam znajomych którzy nie klikają “lubię to” w wszystko co popadnie.

  • Pablo, myślisz, że przed kwejkiem nie było czegoś takiego jak rozrywka? Jesteś z rocznika 2001 czy jak?

  • @glass mniemam, że poza Niebezpiecznikiem czytasz jedynie przeglądy literackie? Aż dziwne, że jednak używasz FB. Skoro jednak Twoi znajomi nie klikają w co popadnie, zatem ten filmik przez nich, poważnych znajomych, został, jeżeli go widzieli, zakwalifikowany, zresztą jak również przeze mnie, do kategorii filmów śmieciowych, którymi nie warto zaprzątać uwagi innych. Tym bardziej uwagi czytelników Niebezpiecznika.
   Ergo, nie po to wchodzę na Niebezpiecznik, żeby oglądać śmieszne filmiki rodem z kwejka.

  • @Pablo: lol, właśnie uświadomiłeś mi, jakim nerdem i nolifem jestem, nie mam konkta na fb, wszelkie kwejki (byłem raz), joemonstery (byłem raz), itp. znam z odniesień choćby tutaj, natomiast znajomi o niczym mi nie opowiadają, bo nie mam znajomych, nawet w sieci, nie mówiąc o realnych, do tego od prawie dwóch lat poza normalnymi książkami czytam jedynie dokumentację techniczną i tym podobne. Z takich “zyciowych” newsów to dzisiaj dowiedziałem się, że papież abdykował, heh. Kurde, ale jednak dobrze mi z tym.

 9. pro

 10. To mi trochę siebie przypomina, z kampanii samorządowej :)
  Ciekawe doświadczenie, dwie ulice ze ~30 klatek x 3 piętra x 2 – było ciekawie.

  P.S. Zająłem II miejsce :) Wygrał obecny kandydat, straszne było to, że już nie pamiętam ale 300-400 kart do głosowania w ogóle nie zostało wydanych.

 11. Skośnoocy mają zwinne paluszki :)

 12. Działałem kiedyś w branży roznoszenia darmowych gazetek. Moi “podwykonawcy” byli szybsi bo wyrzucali w śmietniku albo oddawali na makulaturę.

 13. E… to ja dałem na Dzień Kobiet: http://goo.gl/Wyj05
  I widzę, że się rozeszło …

 14. Leci po TCP, bo retransmituje zgubione pakiety :)

 15. Jako ulotkarz powiem że żaden wyczyn. Największa bęka że jak pcha się ulotę w euroskrzynkę to starzyzna narodu która czeka na rentę i emeryturę w V RP sprawdza czy ten co tak hałasuje na klatce to nie listonosz. :)

 16. […] Ciekawe, czy dystrybucja wyglądała w ten sposób… […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: