18:31
21/3/2016

SysOps/DevOps Polska oranizuje (już po raz 6) spotkanie dla administratorów systemowych i sieciowych (SysOps / DevOps). Impreza odbędzie się 24 marca o godz. 18:00 na kampusie Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim Przedmieściu (Budynek dawnego Centrum Informatycznego UW, sala 106).

Witold Kręcicki opowie o „7 grzechach głównych administratorów DNS – nie tylko dla administratorów”, a następnie Kacper Kulczycki i Paweł Sowa przedstawią najbardziej powszechne „Prawdy i mity o odzyskiwaniu danych”. Po każdej prelekcji odbędzie się krótka dyskusja z autorami wystąpienia. Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i wspólne rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

Do wydarzenia można dołączyć na Facebooku. Będzie też stream pod adresem: http://www.whitestream.pl/sysops/

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. O fajnie że da się zrobić streaming. Nauka dla innych osób, które robią prezentacje w KrK ;)

 2. Kto wybiera termin spotkanie o 18 w Wielki Czwartek? Trochę tak jak by wybrać wigilię Bożego Narodzenia. Pewnie wszystkim to nie przeszkadza, ale jednak trochę os. ze względu na obrzędy nie będzie mogło przyjść.

  • I może dlatego właśnie jest streaming? ;)

 3. A jak ktoś ma na sumieniu jeden z 7 grzechów głównych DNS?? Będzie konfesjonał żeby uzyskac rozgrzeszenie?? Będzie można przyjść anonimowo?? Bedzie można przynieść serwer postawiony na dev/null?? A czy będą na prezentacji dziewczyny WHOIS, traceroute, IP-adress i domain?? I ostatnie pytanie, czy będzie można przyprowadzi przyjaciół jak np. Webserver czy hoting online?

 4. Bartka zaproście, może znajdzie w końcu admina! ;D

 5. Co wspólnego ma DevOps i administrator DNS?

 6. Czy ktoś nagra streaming i umieści w sieci? Ja o tej godzinie nie mogę sam tego zrobić. Ktoś chętny?

 7. Szybki poki jeszcze wisi http://www.whitestream.pl/sysops/

  • Udało się komuś to ściągnąć w jednym kawałku? Mi pojawiąją się paro megowe kawałki…

 8. podłączam się do pytania, chciałbym również jakiś link.

 9. I co ma ktoś, coś?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: