18:31
21/3/2016

SysOps/DevOps Polska oranizuje (już po raz 6) spotkanie dla administratorów systemowych i sieciowych (SysOps / DevOps). Impreza odbędzie się 24 marca o godz. 18:00 na kampusie Uniwersytetu Warszawskiego na Krakowskim Przedmieściu (Budynek dawnego Centrum Informatycznego UW, sala 106).

Witold Kręcicki opowie o „7 grzechach głównych administratorów DNS – nie tylko dla administratorów”, a następnie Kacper Kulczycki i Paweł Sowa przedstawią najbardziej powszechne „Prawdy i mity o odzyskiwaniu danych”. Po każdej prelekcji odbędzie się krótka dyskusja z autorami wystąpienia. Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na gorącą pizzę i wspólne rozmowy. Wstęp jest bezpłatny, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału.

Do wydarzenia można dołączyć na Facebooku. Będzie też stream pod adresem: http://www.whitestream.pl/sysops/

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. O fajnie że da się zrobić streaming. Nauka dla innych osób, które robią prezentacje w KrK ;)

 2. Kto wybiera termin spotkanie o 18 w Wielki Czwartek? Trochę tak jak by wybrać wigilię Bożego Narodzenia. Pewnie wszystkim to nie przeszkadza, ale jednak trochę os. ze względu na obrzędy nie będzie mogło przyjść.

  • I może dlatego właśnie jest streaming? ;)

 3. A jak ktoś ma na sumieniu jeden z 7 grzechów głównych DNS?? Będzie konfesjonał żeby uzyskac rozgrzeszenie?? Będzie można przyjść anonimowo?? Bedzie można przynieść serwer postawiony na dev/null?? A czy będą na prezentacji dziewczyny WHOIS, traceroute, IP-adress i domain?? I ostatnie pytanie, czy będzie można przyprowadzi przyjaciół jak np. Webserver czy hoting online?

 4. Bartka zaproście, może znajdzie w końcu admina! ;D

 5. Co wspólnego ma DevOps i administrator DNS?

 6. Czy ktoś nagra streaming i umieści w sieci? Ja o tej godzinie nie mogę sam tego zrobić. Ktoś chętny?

 7. Szybki poki jeszcze wisi http://www.whitestream.pl/sysops/

  • Udało się komuś to ściągnąć w jednym kawałku? Mi pojawiąją się paro megowe kawałki…

 8. podłączam się do pytania, chciałbym również jakiś link.

 9. I co ma ktoś, coś?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: