23:04
4/4/2011

* Startuje Linkblog Niebezpiecznika

W sidebarze Niebezpiecznika pojawiła się nowa ramka. Zamierzamy w niej codziennie publikować linki do ciekawych informacji związanych z bezpieczeństwem, które rzuciły się nam w oczy na zagranicznych serwisach, blogach, listach dyskusyjnych czy Twitterze. Oprócz linka czasem pojawi się krótki komentarz — czyli formuła taka, jak na naszym Facebooku.

Rubryka ta zyskała nazwę *ptr — i ma swój własny RSS. Wpisy, które się w niej znajdą nie są i nie będą wyświetlane jako osobne posty na głównej. Zastanawiamy się jednak nad tym, czy dodać je do domyślnego kanału RSS Niebezpiecznika. Co o tym sądzicie? (możecie zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź)

[poll id=”20″]

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.”
  Hmmm…

  • Widżet WP odświeża się co jakiś czas. Po publikacji pierwszego posta powinno już być OK.

 2. Wyrzuca błąd: max jedna odpowiedź!

 3. z “Tylko jako osobny kanał” proponuję usunąć słowo tylko

  bo ja jestem za osobnym kanałem i za połączeniem obu
  czyli 3 kanały do wyboru:
  – posty
  – *ptr
  – posty + *ptr

  i wszyscy będą zadowoleni

  • “Udostępnić dodatkowy RSS…”

 4. Widzę, że idea Linkdumpa dotarła na kolejny blog. ;]

  • Mieliśmy coś takiego na twitterach/blipach/facebookach od kilku mcy, czas to jakoś ogarnąć.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: