6:47
16/11/2011

* Stuxnet 3.0?

Nowe funkcje w które mógłby zostać wysposażony Stuxnet mają być zaprezentowane na konferencji MalCon, na której spotykają się nie badacze złośliwego oprogramowania. Prezenującym udoskonalonego Stuxneta jest …Irańczyk, Nima Bagheri. (Pamiętacie, że Stuxnet atakował Iran, prawda?)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Zaraz sie okaze, ze Stuxnet napisano na zlecenie iranskich ekologow ;-)
    Co do funkcji, chodzi o funkcje zwiazane z pokonywaniem wiekszej ilosci zabezpieczen systemow, czy sterowanie procesami?

  2. Stuxnet 3.0? A to w ogóle 2.0 był?

    • Oczywiście nadal krąźy po usraelskich syjonistycznych sieciach w średnio zabezpieczonych przedsiębiorstwach ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: