8:37
19/12/2013

* Świetny zbiór dokumentacji

Idealny dla developerów.

Podesłał Marek

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Szkoda że to jest tylko dla ‘web dev’, no ale kto by tam linkował na MSDN czy inne języki, jak tylko ‘web 2.0’ się liczy :)

  2. Jest też Zeal – na Windows i Linux z ponad 100 dokumentacji offline do pobrania.
    http://zealdocs.org/

  3. Ta wyszukiwarka kiepska trochę, o ile wyszukiwanie HTML’a jest całkiem dobre to z jQuery nie znalazło mi żadnej funkcji :/ “fadeout”, “ajax” czy nawet “click”

  4. Czy ja wiem… “oryginalne” doki php i jquery sa wedlug mnie lepsze :>

  5. Taki świetny, że się bez javascript nie odpala

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: