22:03
22/5/2012

Na czas trwania konferencji CONFidence zmieniamy trzy dziewiątki na trzy szóstki. Począwszy od startu pierwszego aż do końca ostatniego wykładu na CONFidence, za nasze bestsellerowe szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji zapłacisz aż 410 złotych mniej.

Niebezpiecznik.pl logo

Promocja dotyczy szkolenia odbywającego się w dniach 31 maja – 1 czerwca w Krakowie. Aby ją ukatywnić należy zarejestrować się na szkolenie do 24 maja godz. 17:50 z kodem CONFIDENCE wpisanym w polu “Uwagi”. O szczegółach samego szkolenia Atakowanie i Ochrona Webaplikacji można poczytać tutaj, a zarejestrować można się tutaj. Uwaga, pozostało 3 ostatnie miejsca ostatnie miejsce! (ostatnia osoba zarejestrowała się 24 maja 2012r.)

Ta szatańska promocja już więcej się nie powtórzy.

PS. Zbliżają się też zaawansowane 2 dniowe warsztaty z Hackingu HTML5, tu też mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Heh, fajna promocja, szkoda, że trafiliście z terminem w MetalFest ;) A bardziej serio – mam nadzieję, że 31-1 to nie ostatni raz kiedy organizujecie to szkolenie?

  2. Spodziewałbym się raczej 1337 ;P

  3. sporo zarobiliście 1700 osób x 1700zł ponad dwa miliony złotych, no no

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: