22:03
22/5/2012

Na czas trwania konferencji CONFidence zmieniamy trzy dziewiątki na trzy szóstki. Począwszy od startu pierwszego aż do końca ostatniego wykładu na CONFidence, za nasze bestsellerowe szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji zapłacisz aż 410 złotych mniej.

Niebezpiecznik.pl logo

Promocja dotyczy szkolenia odbywającego się w dniach 31 maja – 1 czerwca w Krakowie. Aby ją ukatywnić należy zarejestrować się na szkolenie do 24 maja godz. 17:50 z kodem CONFIDENCE wpisanym w polu “Uwagi”. O szczegółach samego szkolenia Atakowanie i Ochrona Webaplikacji można poczytać tutaj, a zarejestrować można się tutaj. Uwaga, pozostało 3 ostatnie miejsca ostatnie miejsce! (ostatnia osoba zarejestrowała się 24 maja 2012r.)

Ta szatańska promocja już więcej się nie powtórzy.

PS. Zbliżają się też zaawansowane 2 dniowe warsztaty z Hackingu HTML5, tu też mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Heh, fajna promocja, szkoda, że trafiliście z terminem w MetalFest ;) A bardziej serio – mam nadzieję, że 31-1 to nie ostatni raz kiedy organizujecie to szkolenie?

  2. Spodziewałbym się raczej 1337 ;P

  3. sporo zarobiliście 1700 osób x 1700zł ponad dwa miliony złotych, no no

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: