22:03
22/5/2012

Na czas trwania konferencji CONFidence zmieniamy trzy dziewiątki na trzy szóstki. Począwszy od startu pierwszego aż do końca ostatniego wykładu na CONFidence, za nasze bestsellerowe szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji zapłacisz aż 410 złotych mniej.

Niebezpiecznik.pl logo

Promocja dotyczy szkolenia odbywającego się w dniach 31 maja – 1 czerwca w Krakowie. Aby ją ukatywnić należy zarejestrować się na szkolenie do 24 maja godz. 17:50 z kodem CONFIDENCE wpisanym w polu “Uwagi”. O szczegółach samego szkolenia Atakowanie i Ochrona Webaplikacji można poczytać tutaj, a zarejestrować można się tutaj. Uwaga, pozostało 3 ostatnie miejsca ostatnie miejsce! (ostatnia osoba zarejestrowała się 24 maja 2012r.)

Ta szatańska promocja już więcej się nie powtórzy.

PS. Zbliżają się też zaawansowane 2 dniowe warsztaty z Hackingu HTML5, tu też mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.

Przeczytaj także:

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Heh, fajna promocja, szkoda, że trafiliście z terminem w MetalFest ;) A bardziej serio – mam nadzieję, że 31-1 to nie ostatni raz kiedy organizujecie to szkolenie?

  2. Spodziewałbym się raczej 1337 ;P

  3. sporo zarobiliście 1700 osób x 1700zł ponad dwa miliony złotych, no no

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: