11:41
27/11/2009

Szkolenia McAfee

Poniższa wiadomość to informacja prasowa nadesłana do Niebezpiecznika poprzez formularz kontaktowy. Nie pojawia się ona na głównej stronie vortalu ani w kanale RSS. Została opublikowana w dziale Prasownica, ponieważ jedną z misji Niebezpiecznika jest wspieranie polskich firm z branży IT Security poprzez publikowanie ich oferty handlowej. Redakcja Niebezpiecznika może, ale nie musi podzielać opinii znajdujących się w poniższym tekscie. Zachowano pisownię oryginału.

Autoryzowane szkolenia McAfee na terenie Polski oraz w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Szkolenia z rodziny produktów McAfee dotyczą zagadnień związanych z problematyką przeciwdziałania atakom oraz wykrywania zagrożeń i włamań. Kierowane są do administratorów IT, integratorów i pracowników działów bezpieczeństwa.

W ofercie znalazły się następujące, autoryzowane szkolenia McAfee:

 • McAfee VirusScan Enterprise & ePolicy Orchestrator
 • McAfee Host Intrusion Prevention
 • McAfee Network Access Control
 • McAfee Host Data Loss Prevention
 • McAfee Data Protection – Endpoint Encryption & Device Control
 • McAfee Network Security Platform
 • McAfee Email & Web Security
 • Vulnerability Management Essentials

Produkty firmy McAfee obejmują rozwiązania antyspamowe, antywirusowe, antyspyware, bezpieczeństwo WWW, e-mail i komunikatorów internetowych, systemy zarządzania ryzykiem, aktualizacji i łatania luk w systemach, zabezpieczenia przed wyciekiem danych (Data Loss Prevention) oraz rozwiązania do zarządzania dostępem do sieci (Network Access Control), a także sieciowe i hostowe systemy wykrywania i zapobiegania włamaniom (IPS) oraz oprogramowanie szyfrujące dane na dyskach twardych.

Informacje o firmie McAfee

McAfee, Inc., z siedzibą w Santa Clara, USA, jest największą na świecie firmą koncentrującą się wyłącznie na bezpieczeństwie informatycznym. McAfee jest nieustająco zaangażowane w rozwiązywanie najpoważniejszych wyzwań związanych z bezpieczeństwem. Firma dostarcza proaktywne i sprawdzone rozwiązania i usługi, które pomagają zabezpieczyć systemy i sieci na całym świecie umożliwiając użytkownikom bardziej bezpieczne korzystanie z Internetu.

Wsparta przez czołowy zespół badawczy firma McAfee tworzy innowacyjne produkty umożliwiające indywidualnym użytkownikom, firmom, instytucjom z sektora publicznego oraz operatorom telekomunikacyjnym spełnienie wymogów prawa, ochronę danych, zapobieganie zakłóceniom pracy, identyfikację podatności na zagrożenia oraz ciągłe monitorowanie i doskonalenie poziomu bezpieczeństwa.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
 1. Witam serdecznie, jesteśmy zainteresowani Państwa szkoleniem z zakresu “McAfee Host Data Loss Prevention”, bardzo proszę o informację czy jeszcze je organizujecie.

  Pozdrawiam,
  Tomasz Jach

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: