11:41
27/11/2009

Szkolenia McAfee

Poniższa wiadomość to informacja prasowa nadesłana do Niebezpiecznika poprzez formularz kontaktowy. Nie pojawia się ona na głównej stronie vortalu ani w kanale RSS. Została opublikowana w dziale Prasownica, ponieważ jedną z misji Niebezpiecznika jest wspieranie polskich firm z branży IT Security poprzez publikowanie ich oferty handlowej. Redakcja Niebezpiecznika może, ale nie musi podzielać opinii znajdujących się w poniższym tekscie. Zachowano pisownię oryginału.

Autoryzowane szkolenia McAfee na terenie Polski oraz w innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Szkolenia z rodziny produktów McAfee dotyczą zagadnień związanych z problematyką przeciwdziałania atakom oraz wykrywania zagrożeń i włamań. Kierowane są do administratorów IT, integratorów i pracowników działów bezpieczeństwa.

W ofercie znalazły się następujące, autoryzowane szkolenia McAfee:

 • McAfee VirusScan Enterprise & ePolicy Orchestrator
 • McAfee Host Intrusion Prevention
 • McAfee Network Access Control
 • McAfee Host Data Loss Prevention
 • McAfee Data Protection – Endpoint Encryption & Device Control
 • McAfee Network Security Platform
 • McAfee Email & Web Security
 • Vulnerability Management Essentials

Produkty firmy McAfee obejmują rozwiązania antyspamowe, antywirusowe, antyspyware, bezpieczeństwo WWW, e-mail i komunikatorów internetowych, systemy zarządzania ryzykiem, aktualizacji i łatania luk w systemach, zabezpieczenia przed wyciekiem danych (Data Loss Prevention) oraz rozwiązania do zarządzania dostępem do sieci (Network Access Control), a także sieciowe i hostowe systemy wykrywania i zapobiegania włamaniom (IPS) oraz oprogramowanie szyfrujące dane na dyskach twardych.

Informacje o firmie McAfee

McAfee, Inc., z siedzibą w Santa Clara, USA, jest największą na świecie firmą koncentrującą się wyłącznie na bezpieczeństwie informatycznym. McAfee jest nieustająco zaangażowane w rozwiązywanie najpoważniejszych wyzwań związanych z bezpieczeństwem. Firma dostarcza proaktywne i sprawdzone rozwiązania i usługi, które pomagają zabezpieczyć systemy i sieci na całym świecie umożliwiając użytkownikom bardziej bezpieczne korzystanie z Internetu.

Wsparta przez czołowy zespół badawczy firma McAfee tworzy innowacyjne produkty umożliwiające indywidualnym użytkownikom, firmom, instytucjom z sektora publicznego oraz operatorom telekomunikacyjnym spełnienie wymogów prawa, ochronę danych, zapobieganie zakłóceniom pracy, identyfikację podatności na zagrożenia oraz ciągłe monitorowanie i doskonalenie poziomu bezpieczeństwa.

Przeczytaj także:

1 komentarz

Dodaj komentarz
 1. Witam serdecznie, jesteśmy zainteresowani Państwa szkoleniem z zakresu “McAfee Host Data Loss Prevention”, bardzo proszę o informację czy jeszcze je organizujecie.

  Pozdrawiam,
  Tomasz Jach

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: