10:24
8/3/2012

Między 12 a 16 marca w Poznaniu odbędzie się SearchMarketingWeek.com, czyli cykl szkoleń i warsztatów z obszarów e-commerce, SEO, oraz bezpieczeństwa webaplikacji. Niebezpiecznik.pl objął patronat nad tym wydarzeniem.

SearchMarketingWeek.com

Zainteresowanych udziałem w imprezie odsyłamy po szczegóły na oficjalną stronę wydarzenia, a poniżej publikujemy to co najważniejsze, czyli tematykę i nazwiska prelegentów — wszystko klikalne, można zgłębiać swoje obszary zainteresowań :)

  SEO AdWords Email Usability Analytics Bezpieczeństwo
Cezary Lech          
Tomasz Frontczak          
Bartosz Berliński        
Marcin Duraj          
Wojciech Kuśmierek          
Przemek Modrzewski          
Paweł Sala          
Marek Groński          
Rafał Kowalewski          
Piotr Konieczny          
Nasze szkolenie w ramach SearchMarketingWeeku zostało sprofilowane przede wszystkim na zagadnienia związane z SEO. Ochrona przed spamem w komentarzach, identyfikacja podatności pozwalających wstrzykiwać linki bez “nofollow”, itp.

Wszystkie powyższe szkolenia odbędą się w poznańskim hotelu Citi Park. A gdyby było Wam za daleko do Poznania, to przypominamy, że ciągle jest kilka wolnych miejsc na nasze szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji, które odbędzie się 22-23 marca w Krakowie.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Niech ktoś poinformuje, że padły serwery Onetu, wp, tvn24 a także plusgsm (stan na godzinę 10:51) ze względu na burzę słoneczną.

    • Chyba musimy dodać tabliczkę na wejściu do Niebezpiecznika, nietrzeźwych nie obsługujemy ;)

  2. no coś faktycznie sie działo bo od ok pół godziny mam problem z poczta i allegro..
    A już przerażony szukałem po DNSach czy jakiś infect się nie wstrzyknął

  3. U mnie (08.03.2012, godz. 12:23, UPC w Kielcach) żadnych problemów z wejściem na Onet, tvn24 czy Allegro nie ma. Kto zgłasza tego typu problem niech poda providera i lokalizację, bo na jego łączach coś może być nie tak. Faktycznie ostrzega się, że dziś (08.03) od godz. 13 do jutra może dojść do problemów z zasięgiem komórek czy GPS http://www.telepolis.pl/news.php?id=24440, http://www.telix.pl/artykul/przez-gigantyczne-wybuchy-na-sloncu-padna-telefony-komorkowe-na-ziemi?–video–3,46980.html, http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat,27/najwiekszy-wybuch-od-5-lat-moze-zaklocic-lacznosc,37911,1,0.html. Jeśli więc ISP ma radiolinię albo wchodzi się do netu przez UMTS (bywa gorzej, czyli przez EDGE czy CDMA) to mogą być przejściowe kłopoty, ale tragedii nie będzie.

  4. Padały tpsowe dnsy.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: