9:39
30/10/2012

Jeszcze tylko przez 2 dni będzie można kupić nasze szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji po niższej cenie. Tym razem spotykamy się w Krakowie 12-13 listopada.

Atakowanie i Ochrona Aplikacji Webowych szkolenie

Szkolenie z bezpieczeństwa webaplikacji

Programisto! Testerze! Dołącz do kilkuset osób, które w ciągu ostatniego roku uczestniczyły w naszym szkoleniu. Dzięki 2 dniowemu szkoleniu, składającego się z praktycznych ćwiczeń:

 • poznasz techniki ataków i programy wykorzystywane przez współczesnych włamywaczy
 • nauczysz się korzystać z kilkudziesięciu narzędzi do testowania bezpieczeństwa webaplikacji
 • dowiesz się w jaki sposób można zabezpieczyć aplikacje webowe przed atakami
 • własnoręcznie przeprowadzisz skuteczne ataki na webaplikacje
 • sam wykonasz test aplikacji webowej (od analizy ryzyka przez identyfikację podatności aż do raportu)

Ze szczegółową agendą szkolenia oraz opiniami jego uczestników można zapoznać się na oficjalnej stronie szkolenia. My niczego nie będziemy zachwalać, po prostu oddamy głos uczestnikom ostatnich terminów szkolenia:

Wśród różnych szkoleń w jakich uczestniczyli pracownicy naszej firmy, szkolenia z Niebezpiecznik.pl są przez nich najwyżej oceniane.

Rewelacyjne, praktyczne podejście do zagadnienia. Ogromna wiedza i doświadczenie prowadzących.

Mogę szczerze polecić Niebezpiecznikowe szkolenie na temat bezpieczeństwa sieci komputerowych, szczególnie dla programistów i testerów aplikacji. Inaczej jest słyszeć o pewnych lukach w teorii lub gdzieś tam czytac niż zobaczyć problemy te na żywo i próbować im przeciwdziałać – część praktyczna jest sprawnie rozwiązana i dobrze poprowadzona. Całe szkolenie ma bardzo ciekawą formę (teoria przeplatana praktyką, a między to wszystko wrzucone ciekawostki) – nie sposób się nudzić.

Pomijając naprawdę dużą wartość rzeczywistej wiedzy i umiejętności, jakie można wynieść z tych dwóch dni z Niebezpiecznikiem, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa webaplikacji posiada szereg atutów, z jakimi ciężko spotkać się na innych tego typu kursach. Przede wszystkim forma całego spotkania, opierająca się na łączeniu teorii (w postaci wiadomości oraz przykładów z życia) z praktyką pozwala na łatwe i przyjemne przyswajanie oraz utrwalanie nowych tematów. Pomaga w tym też dobrze dobrany zestaw narzędzi oraz specjalnie przygotowany system jak cel ataków. Wszystko powyższe w połączeniu z ogromną wiedzą prowadzącego oraz jego zdolnością do ciekawego przedstawienia tematu tworzy mieszankę naprawdę Niebezpieczną.

Bardzo dobre szkolenie. W bardzo przystępny sposób omawia szeroki temat związany z bezpieczeństwem aplikacji. Wiele przykładów, świetna luźna atmosfera i duży nacisk na praktyczne wykonywanie ataków. Bardzo duża wiedza i doświadczenie prowadzącego, nastawienie na to co faktycznie się w świecie dzieje w temacie bezpieczeństwa a nie suche informacje “książkowe”. Polecam każdemu!

Najbliższy termin

12-13 listopada, Kraków – pozostały 3 wolne miejsca

Cena

2299 PLN netto 1999 PLN netto (promocja na 3 urodziny Niebezpiecznika)

W tej cenie otrzymasz:

 • 2 dni szkoleniowe,
 • materiały szkoleniowe (podręcznik oraz wieczysty dostęp do serwera z dodatkowymi elektronicznymi materiałami szkoleniowymi i narzędziami do wykonywania testów penetracyjnych, uaktualnianymi po każdej edycji szkolenia — będziesz miał co robić na długo po szkoleniu)
 • 2 dwudaniowe obiady w pobliskiej restauracji,
 • catering w przerwach (kawa, herbata, soki, ciasteczka),
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • gadżet-niespodziankę rozdawany pod koniec szkolenia :-)

UWAGA!!! Dla waszej wygody i komfortu ograniczamy liczbę osób, która może brać udział w szkoleniu. Kto pierwszy, ten lepszy. Obecnie pozostały 3 wolne miejsca, a ostatnia osoba zarejestrowała się 6 listopada 2012r.

Rejestracja

Rejestracja na szkolenie jest możliwa poprzez wypełnienie tego formularza rejestracyjnego. Przy zgłoszeniu więcej niż 1 osoby, udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Jeśli masz co najmniej 6 osób chętnych na szkolenie, daj nam znać telefonicznie — możemy przyjechać do twojej firmy i zrobić szkolenie na miejscu!

Przeczytaj także:

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Brzmi naprawdę ciekawie. A kiedy takie szkolenie w północnej Polsce? Kraków trochę daleko… :(

  • Zrobimy w Gdańsku, to ludziom z Krakowa będzie dalek. Zrobimy w Warszawie, to Wrocław będzie narzekał… i tak dalej ;)

 2. czy osoba prywatna moze liczyc na jakies rabaty?

  • Mamy rabaty dla studentów studiów dziennych.

  • W cenniku ani słowa o rabatach! Fix it! ;-)

  • Mamy rabaty dla grup (zgłoszenie więcej niż 1 osoby) i studentów studiów dziennych. Kontakt w tej sprawie -> szkolenia@niebezpiecznik.pl

 3. A rozważaliście szkolenia w kilku lokalizacjach w kraju?

 4. Pamieta ktos trojana g@du ghost trojan? pracujacego na porcie gg sterowanego przez gg, nie wykrywalny chyba pol roku, swietnie zrobiony trojan. autorem byl chyba woj@s czy jakos tak i mieli strone UC (chyba united crew..) poczytal bym jeszcze cos takiego a najlepiej o nich, jest cos o tym gdzies? :P

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: