8:58
27/2/2013

Szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji

Uwaga, wszystkie miejsca na termin 11-12 marca zostały wysprzedane, otworzyliśmy kolejny termin szkolenia: 8-9 kwietnia 2013 — zapraszamy do rejestracji

Jeszcze tylko przez 1 dzień będzie można kupić nasze szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji po niższej cenie. Tym razem spotykamy się w Krakowie 11-12 marca.

Atakowanie i Ochrona Aplikacji Webowych szkolenie

Szkolenie z bezpieczeństwa webaplikacji

Programisto! Testerze! Dołącz do kilkuset osób, które w ciągu ostatniego roku uczestniczyły w naszym szkoleniu. Dzięki 2 dniowemu szkoleniu, składającego się z praktycznych ćwiczeń:

 • poznasz techniki ataków i programy wykorzystywane przez współczesnych włamywaczy
 • nauczysz się korzystać z kilkudziesięciu narzędzi do testowania bezpieczeństwa webaplikacji
 • dowiesz się w jaki sposób można zabezpieczyć aplikacje webowe przed atakami
 • własnoręcznie przeprowadzisz skuteczne ataki na webaplikacje
 • sam wykonasz test aplikacji webowej (od analizy ryzyka przez identyfikację podatności aż do raportu)

Ze szczegółową agendą szkolenia oraz opiniami jego uczestników można zapoznać się na oficjalnej stronie szkolenia. My niczego nie będziemy zachwalać, po prostu oddamy głos uczestnikom ostatnich terminów szkolenia:

Wśród różnych szkoleń w jakich uczestniczyli pracownicy naszej firmy, szkolenia z Niebezpiecznik.pl są przez nich najwyżej oceniane.

Rewelacyjne, praktyczne podejście do zagadnienia. Ogromna wiedza i doświadczenie prowadzących.

Mogę szczerze polecić Niebezpiecznikowe szkolenie na temat bezpieczeństwa sieci komputerowych, szczególnie dla programistów i testerów aplikacji. Inaczej jest słyszeć o pewnych lukach w teorii lub gdzieś tam czytac niż zobaczyć problemy te na żywo i próbować im przeciwdziałać – część praktyczna jest sprawnie rozwiązana i dobrze poprowadzona. Całe szkolenie ma bardzo ciekawą formę (teoria przeplatana praktyką, a między to wszystko wrzucone ciekawostki) – nie sposób się nudzić.

Pomijając naprawdę dużą wartość rzeczywistej wiedzy i umiejętności, jakie można wynieść z tych dwóch dni z Niebezpiecznikiem, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa webaplikacji posiada szereg atutów, z jakimi ciężko spotkać się na innych tego typu kursach. Przede wszystkim forma całego spotkania, opierająca się na łączeniu teorii (w postaci wiadomości oraz przykładów z życia) z praktyką pozwala na łatwe i przyjemne przyswajanie oraz utrwalanie nowych tematów. Pomaga w tym też dobrze dobrany zestaw narzędzi oraz specjalnie przygotowany system jak cel ataków. Wszystko powyższe w połączeniu z ogromną wiedzą prowadzącego oraz jego zdolnością do ciekawego przedstawienia tematu tworzy mieszankę naprawdę Niebezpieczną.

Bardzo dobre szkolenie. W bardzo przystępny sposób omawia szeroki temat związany z bezpieczeństwem aplikacji. Wiele przykładów, świetna luźna atmosfera i duży nacisk na praktyczne wykonywanie ataków. Bardzo duża wiedza i doświadczenie prowadzącego, nastawienie na to co faktycznie się w świecie dzieje w temacie bezpieczeństwa a nie suche informacje “książkowe”. Polecam każdemu!

Szkolenie to de facto warsztaty — uczestnicy atakują odpowiednio przygotowaną webaplikację, w której celowo umieściliśmy podatności. Mówimy nie tylko o tym jak znaleźć i wykorzystać każdą z dziur i jakie narzędzia w tym pomogą, ale zwracamy także uwagę na to, jak się przed tego typu problemami zabezpieczyć.

Najbliższy termin

11-12 marca, Kraków – brak wolnych miejsc!

Uwaga, wszystkie miejsca na termin 11-12 marca zostały wysprzedane, otworzyliśmy kolejny termin szkolenia: 8-9 kwietnia 2013 — zapraszamy do rejestracji

Cena

1999 PLN netto (do 20 marca, potem 2199)

W tej cenie otrzymasz:

 • 2 dni szkoleniowe,
 • materiały szkoleniowe (podręcznik oraz wieczysty dostęp do serwera z dodatkowymi elektronicznymi materiałami szkoleniowymi i narzędziami do wykonywania testów penetracyjnych, uaktualnianymi po każdej edycji szkolenia — będziesz miał co robić na długo po szkoleniu)
 • 2 dwudaniowe obiady w pobliskiej restauracji,
 • catering w przerwach (kawa, herbata, soki, ciasteczka),
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • gadżet-niespodziankę rozdawany pod koniec szkolenia :-)

UWAGA!!! Dla waszej wygody i komfortu ograniczamy liczbę osób, która może brać udział w szkoleniu. Kto pierwszy, ten lepszy. Obecnie pozostały 2 wolne miejsca, a ostatnia osoba zarejestrowała się 26 lutego 2012r.

Rejestracja

Rejestracja na szkolenie jest możliwa poprzez wypełnienie tego formularza rejestracyjnego. Przy zgłoszeniu więcej niż 1 osoby, udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Jeśli masz co najmniej 6 osób chętnych na szkolenie, daj nam znać telefonicznie — możemy przyjechać do twojej firmy i zrobić szkolenie na miejscu!

A jeśli bardziej niż atakowanie webaplikacji interesuje cie atakowanie sieci komputerowych, to zachęcamy do udziału w naszym drugim szkoleniu z bezpieczeństwa sieci komputerowych — najbliższy termin to 20-22 marca 2012 w Krakowie.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: