12:59
5/11/2013

Szkolenie z bezpieczeństwa webaplikacji

Zapraszamy na nasze bestsellerowe szkolenia z Atakowania i Ochrony Webaplikacji oraz Bezpieczeństwa Sieci Komputerowych. To już przedostatnie terminy szkoleń w tym roku, więc jeśli planujecie zużycie swoich szkoleniowych budżetów, warto zrobić to teraz ;)

Atakowanie i Ochrona Aplikacji Webowych szkolenie

Szkolenie z bezpieczeństwa webaplikacji

Programisto! Testerze! Dołącz do ponad tysiąca osób, które w ciągu ostatniego roku uczestniczyły w naszym szkoleniu. Dzięki 2 dniowemu szkoleniu, składającemu się w 80% z praktycznych ćwiczeń:

 • poznasz techniki ataków i programy wykorzystywane przez współczesnych włamywaczy
 • nauczysz się korzystać z kilkudziesięciu narzędzi do testowania bezpieczeństwa webaplikacji
 • dowiesz się w jaki sposób można zabezpieczyć aplikacje webowe przed atakami
 • własnoręcznie przeprowadzisz skuteczne ataki na webaplikacje
 • sam wykonasz test aplikacji webowej (od analizy ryzyka przez identyfikację podatności aż do raportu)

Szkolenie to de facto warsztaty — uczestnicy atakują odpowiednio przygotowaną webaplikację, w której celowo umieściliśmy podatności. Mówimy nie tylko o tym jak znaleźć i wykorzystać każdą z dziur i jakie narzędzia w tym pomogą, ale zwracamy także uwagę na to, jak się przed tego typu problemami zabezpieczyć.

Ze szczegółową agendą szkolenia oraz opiniami jego uczestników można zapoznać się na oficjalnej stronie szkolenia. My niczego nie będziemy zachwalać, po prostu oddamy głos kilku uczestnikom tylko i wyłącznie poprzedniej edycji szkolenia ;)

“Bez słowa zawahania mogę powiedzieć, że “”Niebezpiecznik”” przygotował najlepsze szkolenie tego typu w jakim do tej pory uczestniczyłem. Świetne przygotowanie prowadzącego nie pozwala na szkoleniu nudzić się ani chwili. Warto dodać, że blisko 90% czasu szkolenia to zajęcia praktyczne realizowane na środowisku laboratoryjnym. Gorąco polecam,
Mariusz, ING Services Polska.

Gdyby zmaterializować wiedzę trenera, brakło by miejsca w bibliotece. Ważne jest, żeby prowadzący posiadał wiedzę i potrafił ją przekazać. Tutaj były spełnione wszystkie warunki, a atmosfera na szkoleniu była rewelacyjna. Duży plus za zajęcia praktyczne, które zachęcają do samodzielnego zgłębiania tematu. Prowadzący jest bardzo otwarty i podchodzi do tematu z pasją, a w dodatku po zajęciach można porozmawiać z nim o bardziej przyziemnych tematach.
Krzysztof, Ceneo.pl

Bez zbędnego słodzenia, ale na prawdę niewiele jest szkoleń, na których trener potrafi utrzymywać zainteresowanie przez cały czas ich trwania. Podejrzewam, że nawał wiedzy i informacji wystarczyłby innemu na rozciągnięcie treningu do 4-5 dni. Tutaj otrzymujemy mocno intensywny wycisk (knowledge injection). ;)
Grzegorz, Hybris

Duzo praktyki i pozytywnej energi w trakcie trwania calego szkolenia! Nie mozna sie nudzic ani przez chwile. Luzna atmosfera szkolenia sprawia iz integracja pomiedzy prowadzacym a uczestnikami jest blyskawiczna. Niebezpiecznik – BRAWO!!!
Tomasz, Brown Brothers Harriman

Prowadzący posiada gigantyczną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, sieci komputerowych oraz programowania co więcej potrafi ją przekazać w sposób jasny, zrozumiały i interesujący. Prezentowane przykłady oraz zadania są ” z życia wzięte” a nie typowo akademickie co dodatkowo podnosi atrakcyjność tego szkolenia.
Piotr, Grupa Allegro

Najbliższy termin

18-19 listopada, Kraków — pozostało 1 wolne miejsce! [Rejestracja tutaj]
(ostatnia osoba zarejestrowała się 12 listopada 2013r.)

Cena

2199 PLN netto

W tej cenie otrzymasz:

 • 2 dni szkoleniowe,
 • materiały szkoleniowe (podręcznik oraz wieczysty dostęp do serwera z dodatkowymi elektronicznymi materiałami szkoleniowymi i narzędziami do wykonywania testów penetracyjnych, uaktualnianymi po każdej edycji szkolenia — będziesz miał co robić na długo po szkoleniu)
 • 2 dwudaniowe obiady w pobliskiej restauracji,
 • catering w przerwach (kawa, herbata, soki, ciasteczka),
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • gadżet-niespodziankę rozdawany pod koniec szkolenia :-)

UWAGA!!! Dla waszej wygody i komfortu ograniczamy liczbę osób, która może brać udział w szkoleniu. Kto pierwszy, ten lepszy. Obecnie pozostały 1 wolne miejsce, a ostatnia osoba zarejestrowała się 12 listopada 2013r.

Rejestracja

Rejestracja na szkolenie jest możliwa poprzez wypełnienie tego formularza rejestracyjnego. Przy zgłoszeniu więcej niż 1 osoby, udzielamy atrakcyjnych rabatów. Do zobaczenia na szkoleniu!

Chcesz żebyśmy przyjechali do Twojej firmy?

Jeśli masz co najmniej 6 osób chętnych na szkolenie, możemy przyjechać do twojej firmy i zrobić szkolenie na miejscu! Daj nam znać telefonicznie, uzgodnimy cenę i termin.

Bardziej interesują Cię sieci niż webaplikacje?

W takim razie zachęcamy do udziału w naszym drugim szkoleniu z bezpieczeństwa sieci komputerowych — najbliższy termin to 27-29 listopada w Warszawie.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: