22:03
22/7/2019

Jeśli jesteś pozytywnie nastawioną do życia osobą, która potrafi pracować w nie-zawsze-dynamicznym zespole, posiadasz tę rzadką zdolność samodzielnej priorytetyzacji zadań oraz potrafisz ogarnąć kilka spraw jednocześnie, to chodź do nas do roboty! Poszukujemy osoby do biura w centrum Krakowa, która dołączy do naszego Zespołu Obsługi Uczestników Szkoleń Otwartych. Ta pozycja nie wymaga wiedzy technicznej — nie musisz wiedzieć jak włamywać się na serwery. Ale zdolność czytania w myślach klientów może się przydać.

TO BĘDZIESZ ROBIĆ

 • kompleksowa obsługa uczestników szkoleń, kontakt e-mailem i w ostateczności także telefonem.

  Na naszych szkoleniach i eventach mamy od 4 do 500 osób, których automatyczną rejestrację przez stronę trzeba czasem nadzorować. Niekiedy należy poprawić fakturę lub odpowiedzieć na pytania uczestnika o pobliski hotel, parking, albo szybki dostęp do internetu i sklep, w którym będzie mógł sobie kupić zasilacz do Macbooka (serio). Niekiedy pod dany event trzeba znaleźć odpowiednią salę oraz noclegi dla uczestników i trenerów, nie zapominając o cateringu dla wszystkich zainteresowanych. Generalnie trzeba trzymać rękę na pulsie, aby to co my rozumiemy przez “sala z klimatyzacją i projektorem z HDMI” okazało się w istocie tym samym, co opisywał przedstawiciel hotelu jako “sala z klimatyzacją i projektorem z HDMI, będziecie Państwo zadowoleni, hehe hehe”. Łatwizna, nie? Czasem tylko zdarza się, że mamy 5 takich eventów w tym samym czasie, w różnych miastach. Dalej łatwe? To czytaj dalej :)

 • kontakt z naszymi trenerami

  Ustalanie kalendarza, wsparcie logistyczne w zakresie planu podróży od rezerwacji przejazdów i noclegów po preferencje żywieniowe. Mamy takich, którzy lubią parówki i takich którzy za parówki na śniadanie się obrażą. Generalnie, to dość bezproblemowy kontakt. Za rezerwację jakiemukolwiek trenerowi miejsca w pociągu w wagonie bezprzedziałowym przy stoliku zwalniamy dyscyplinarnie.

 • aktywne uczestnictwo w wewnątrz- i zewnątrz-firmowym obiegu dokumentów

  Pod tym profesjonalnym zwrotem, który ukradliśmy z innych ogłoszeń o pracę kryje się konieczność uzupełniania i drukowania umów, skanowania umów, wysyłania umów, pakowanie ich w koperty duże, a czasem przepakowywania w mniejsze, kiedy pani na poczcie spojrzy na Ciebie morderczo i kategorycznie tego zażąda, bo się jej koperta nasza nie mieści w takiej rameczce do oznaczania gabarytów. Znaczków ślinić nie trzeba, mamy takie fajne nalepiane z naszym logo. No chyba, że ktoś lubi lizać znaczki, wtedy wrócimy do tych ze zwierzątkami albo piłkarzami, co Ci bardziej smakuje

 • dbanie o zapasy rzeczy, które są nam niezbędne do rzetelnego bycia niebezpiecznym.

  Musisz pilnować, żeby nigdy nie zabrakło nam kawy, podręczników szkoleniowych, kawy, koszulek dla uczestników, kawy, materiałów biurowych, KAWY oraz naszych gadżetów reklamowych. I KAWY!

 • sporadyczne, niezobowiązujące głaskanie redakcyjnego kota

  opcjonalnie, w zależności od posiadanych alergii i jedynie po uzyskaniu zgody na audiencję

W ZAMIAN OFERUJEMY

 • stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (na początek umowa na 3 miesięczny okres próbny).
 • Macbooka i wygodny fotel biurowy, albo klęcznik, piłkę, biurko stojące czy co tam sobie zażyczysz
 • pracę w projektach z największymi w Polsce i poza granicami Polski firmami, które na pewno znasz i szanujesz
 • satysfakcję z pomocy zwykłym ludziom, którzy przerażeni regularnie dzwonią na nasz biurowy numer telefonu, myśląc, że są szantażowani i ktoś podgląda ich przez kamerkę albo z innym problemem, w którym możemy im natychmiast pomóc
 • udział w branżowych konferencjach (i imprezach po ;) także poza Krakowem, jeśli chcesz pooddychać smogiem z innych miast w Polsce
 • budżet szkoleniowy, czyli możliwość rozwoju poprzez udział w wybranych szkoleniach
 • realny wpływ na wygodę swojej pracy przez proponowanie i wdrażanie własnych ulepszeń (nasz CRM jest wybitnie dobry i dopracowany, ale zawsze może być jeszcze lepszy, a zmiany do niego możemy wprowadzać od ręki. I więcej zautomatyzujesz, tym dłużej będziesz mógł głaskać redakcyjnego kota)
 • kawę, matche, gofry, zdrowe i niezdrowe przekąski, a nawet mleko sojowe bez limitu. A kawę to mamy lepszą niż w Karmie, dopóki ktoś nie wsypie do ekspresu tej parszywej z ostatniej półki, ale ona się już na szczęście kończy.
 • dostęp do basenu, sauny i siłowni bez limitu
 • miłą i przyjazną atmosferę w jednym z najwyżej położonych biur w centrum Krakowa, z regularnym widokiem na Tatry. Serio, serio, serio, serio:

 • udział w tajnych projektach, niczym z amerykańskich filmów o szpiegach, ale nic więcej nie możemy publicznie napisać ;)
 • no i oczywiście, nielimitowany dostęp do naszych kultowych toreb. Niekoniecznie musisz nosić je na głowie.

 

TO WSZYSTKO POD WARUNKIEM, ŻE

 • możesz rozpocząć pracę już od 1 sierpnia 2019
 • masz doświadczenie w pracy z ludźmi (do ludzi zaliczamy też wymagających, czasem lekko sarkastycznych i do bólu pragmatycznych programistów).
 • potrafisz samodzielnie zarządzać własnym czasem i pracą nad wieloma zadaniami jednocześnie (czyt. ogarniasz kejpijaje i dedlajny bez dodatkowego czelendżowania przez menadżment),
 • kiedy trzeba umiesz włączyć kreatywność, elastyczność i niechęć do “zespołu” Coma
 • poprawnie posługujesz się językiem Polskim (i właśnie się skrzywiłeś, że napisaliśmy “polskim” z dużej litery),
 • sprawnie korzystasz z komputera (potrafisz pisać bezwzrokowo na klawiaturze, znasz podstawowe skróty klawiaturowe i wiesz jak wyjść z ViMa albo znasz dwa żarty o wyższości Emacsa nad ViM-em). Jeśli w CV wpiszesz znajomość pakietu Office, każemy Ci stworzyć tabelę przestawną w Excelu, więc rzetelnie opisz swoje umiejętności.

 

Dodatkowe punkty przyznajemy za

 • doświadczenie w branży szkoleniowej lub eventowej,
 • hasło do Facebooka dłuższe niż 8 znaków
 • zainteresowanie tematyką cyberbezpieczeństwa (odróżniasz wirusa od keepassa),
 • znajomość podstaw księgowości (odróżniasz VAT od NIP)
 • komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

SHUT UP AND TAKE MY CV!

Cieszymy się, że chcesz do nas dołączyć. Prześlij swoje CV na adres praca@niebezpiecznik.pl, w temacie umieszczając “N13-73N-73M47” i w treści wyjaśniając, dlaczego nie musisz umieszczać w swojej aplikacji poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

PS. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty. Do wybranych, którzy zaaplikowali zgodnie z naszymi instrukcjami zadzwonimy (z numeru 124420244), a potem zaprosimy na rozmowę.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

42 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Nie lubię kawy. Wolę herbatę. Nie ma pracy dla ludzi z moimi wymaganiami.

 2. A obiecywaliście, że dacie już comie spokój :p

  • Coma się skończyła na Killem All !

 3. w zamian*
  swoją drogą świetne ogłoszenie, szkoda że wszyscy pracodawcy tak nie podchodzą do rekrutacji! powodzenia w szukaniu tej jedynej, najlepszej osoby!

  • Ciii, jeszcze 3 bledy sa do znalezienia :)

 4. Szanuje za to ogloszenie, az czlowiekowi lza sie kreci jak czyta oferty z korpo :P

 5. Najlepsze ogłoszenie o pracę! Szkoda, że Kraków :) Kot pomaga w pisaniu artykułów czy tylko się łasi?

  • Nadzoruje i łaskawie udziela swojej uwagi tym, którzy zasłużyli. W skrajnych przypadkach mobilizuje do działania poprzez zamianę klawiatury w qwertę :-) (a przynajmniej tak podejrzewam, znając swoich sublokatorów)

 6. “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

  Trolling?

  • Noooo ,,,, trole jak nie wiem co. Przecież wszyscy wiedzą, że klauzula w stopce musi być.

   Tylko te cyfry jakby kłują w oczy? :) ‘911’ brzmi lepiej :)

 7. Jeszcze większe skrzywienie spowodowało napisanie ‘z dużej litery’ zamiast ‘wielką literą’.

  • Ja wolę zapis “dużą literą”.

 8. Szanowni Państwo,

  w trosce o tak bliską Państwu poprawność językową, zwrócę tylko uwagę, że nie pisze się “z dużej litery”, tylko “dużą literą”.

  Pozdrawiam serdecznie
  Elżbieta

 9. ehh 0202122277 pewnie zajęty był? ;)

  Keepass to też wirus… jestem zarażony od kilku lat i mój komp też ;)

 10. Ponieważ nie nadaję się do tej roboty (obsługa klienta i te sprawy) a przy tym jeśli chodzi o język polski to mam “nader swobodne podejście do niego” to aplikować ani myślę ale mam inną sprawę dla której piszę komentarz.

  @PK: są 3 opcje. Odpowiednio – pewna,możliwa,wątpliwa.

  A (pewna) Gratuluję skilla w fotografowaniu.
  B.(możliwa) A może jednak już nie Armii Krajowej 12 skoro takie fotki wychodzą ? Czy może tyle drzew tam nasadzili przez te 6-7 lat i aż tak urosły ? (No ale wątpię, lasu niedaleko od Scanmedu to nie pamiętam). Gdybym dostał samą ulicę zgadywał bym że przenieśliście biuro na drugą stronę ulicy a nie po tej stronie co wieżowce.
  C.(wątpliwa,ale mam wątpliwości) Mam nadzieję,że nie bujacie żeby przyciągnąć kandydatki/kandydatów aż tak :P

 11. Aplikowałbym!

 12. dupa.8 przykuło moją uwagę xD

 13. Sory ale 1 sierpnia to ja na PolandRocku jestem ;)

  • Ok, może być od 3, jak pozdrowisz od nas Jurka.

 14. Za rezerwację jakiemukolwiek trenerowi miejsca w pociągu w wagonie bezprzedziałowym przy stoliku zwalniamy dyscyplinarnie.

  A dlaczego ?

  • Nie wiem na pewno,ale oglądałem zdjęcia tego czegoś. Gorzej niż kawia domowa (ani świnka ani morska) z tym wagonem bezprzedziałowym i stolikiem. Kiepsko z położeniem lapka tam.

   Jak będą chcieli to ci wytłumaczą.

  • Lubisz jak Ci obcy ludzie przez ramię zaglądają?

  • Siedziałem przy takim stoliku w pociągu IC. Ciasno, dużo zawadzania nogami o nogi innych osób, mało miejsca na bagaż. A dodatkowo: Nie znalazłem nigdzie na stronie opcji żeby zarezerwować miejsce “nie przy stoliku” a na prawdę bardzo szukałem. Może teraz już się takowa pojawiła, ale ~8 miesięcy temu jej nie widziałem.

 15. Szacun za ogłoszenie. Z jajami. Szkoda, że mam już fajną pracę. Ale w zasadzie to dla Was dobrze. Poszlibyście z torbami, bo piję bardso, bardzo dużo kawy. Powodzenia.

 16. Ja protestuję. Po prostu się nie zgadzam. Z tym emacsem to przesadziliście. Wszyscy odpadną bo to jest bardzo trudne narzędzie i tylko jedna osoba na świecie go ogarnia od a do y, w dodatku potrafi wykorzystać z sendmailem. Ta osoba to Gorion.

 17. Dajecie w bonusach maseczki antysmogowe ?
  To taki unikalny bonus w Krakowie :-)

  • Każdy w Krakowie wie, że smog to problem. Mało kto poza Krakowem wie, że w jego miejscowości jest prawie tak samo źle, a niekiedy nawet gorzej. Kwestia czujników i świadomości tego, że smog to nie zawsze siwy dym. Cała Polska ma z tym problem – nie tylko Krakow – u nas dużo się o tym mówi, coraz więcej robi. Jak jest w innych miastach? Też są drony badające wyziewy z kominów? :)

 18. Miałbym dla was kandydatkę, ale pisze dwoma palcami patrząc na klawiaturę ;)

 19. Jeśli potrzebowalibyście bezpiecznika, który mógłby sprawdzić się w roli Trenera oraz filmowca/montażysty materiałów audio/video to chętnie wyślę CV i portfolio ;) Tylko, że nie Kraków a Warszawa :(

 20. Ja wiem, że czytanie ze zrozumieniem i takie tam, niemniej jednak czuję potrzebę dopytania: czy opcja niemożności rozpoczęcia pracy 1.08, tylko dajmy na to 9.09 przekreśla szansę na pozytywne rozpatrzenie danego człowieka, jako potencjalnego pasującego na stanowisko?

  • Podsyłaj, w końcu nie napisali którego to roku, więc równie dobrze może być każdy możliwy w przyszłości :)

 21. :wq!

  • PS- do czego to hasło na zdjęciu z torbą?

  • Wystarczy :wq
   :q! w momencie jak nie masz pliku w którym coś chcesz zapisać

 22. Kraków? Jak blisko Rynku to chętnie ;)

 23. Czy wymóg pracy od 1 sierpnia jest konieczny czy podlega negocjacji? ; )

 24. Zapomnieliscie dodac wzmianki o firmowej pizzy :P. Jak jeszcze w polsce mieszkalem i jezdzilem dla jednej z pizzeri to mialem przyjemnosc czasem zawiesc “dania dnia” lub/i
  placka ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: