14:51
5/11/2011

* T-mobile nie działa. Awaria?

Zalewacie nas e-mailami, że dawna sieć komórkowa ERA GSM (obecnie T-Mobile) nie działa. Niestety, nie możemy Wam pomóc: nie wiemy dlaczego T-Mobile nie działa, nie można się do nich dodzwonić :-)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

12 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dzwoniłem przed chwilą ze dwa razy, u mnie wszystko jest okej :P

 2. Uwielbiam wasze poczucie humoru :)

 3. w Wielkopolsce chyba działa, właśnie skończyłem rozmawiać z abonentką T :)

 4. “Drodzy! W ciągu ostatnich kilku godzin otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, w
  których nasi klienci informawali o problemach z korzystaniem z naszych
  usług. Chcemy serdecznie przeprosić za sytuację, której powodem są zewnętrzne, nieleżące po naszej stronie przyczyny. Jednocześnie zapewniamy, że nadajniki
  T-Mobile działają bez zarzutu, więc kilkukrotne próby nawiązania łączności
  mogą zakończyć się powodzeniem. Aktualnie trwają prace nad usunięciem
  usterki.”

  z FB T-Mobile

  • “Drodzy” są ;)

  • w takich wypakach generalnie, daruje ocene zdarzenia i komentarza T, mysle ze jakims dziwnym trafem “sila wyzsza” nigdy nie powoduje awarii na korzysc klienta z rowną ilosci awarii na niekorzysc. Nieprawdopodobne :)

  • ps. skoro “kilkukrotne próby nawiązania łączności mogą zakończyć się powodzeniem” i nie jest to w gestii operatora to moze “rejestrator” nawala? :D

  • Mi osobiście najbardziej w tym tekście podobają się:
   “nadajniki T-Mobile działają bez zarzutu” i “Aktualnie trwają prace nad usunięciem usterki” tak się zastanawiam czy to się przypadkiem jedno z drugim nie wyklucza :P
   Chyba, ze dzialaja bez zarzutu nalezy rozumiec jako dzialaja bez obciazenia :P

 5. “Witam

  Dziękuję za zgłoszenie.

  Informuję, że obecnie mogą występować utrudnienia z korzystaniem z usług głosowych, sms, mms i transmisji danych. Specjaliści pracują nad przywróceniem dostępności tych usług w jak najkrótszym czasie.

  Przepraszam za utrudnienia. “

 6. Już bangla, mogę z powrotem czytać Niebezpiecznika na telefonie. :)

 7. W pomorskim z T-Mobile są problemy od prawie 3 tygodni. Praktycznie co drugi dzień niemożliwe jest odbieranie bądź wykonywanie połączenia.

 8. “nie wiemy dlaczego T-Mobile nie działa, nie można się do nich dodzwonić :-)”

  A macie z T-Mobile? :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: