11:03
17/4/2010

Standardowo, jak co weekend, odrywamy się na chwilę od poważnych tematów, exploitów, wirusów, dziur, itp. Zostajemy jednak przy błędach, tym razem muzycznych:

Takie błędy jeszcze jakoś można wystrzymać ;-)

P.S. ERROR: to jest 300-tny post na Niebezpieczniku — ładnie zgrało się z 800-tnym fanem na fejsiuniu.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

14 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. ;DD Dobre ;)

 2. czepiacie się ;-)

 3. Bardzo pocieszny filmik :).

 4. http://www.youtube.com/watch?v=dsU3B0W3TMs to jest jeszcze lepsze, chociaz nie ma tak efektownej wersji graficznej :D

 5. Gratuluję okrągłej liczby. Uroczy filmik ;-)

 6. Wytrzymać ? Mnie by najpierw krew zalała a potem bym spadł z krzesła ze śmiechu :D
  Potem modliłbym się, żeby te ‘błędy’ nie były jakoś zapętlone…

 7. @Refresh: właśnie to wideo chciałem dodać przed chwilą, ale mnie ubiegłeś. W każdym razie kładzie na łopatki. ;] Znalazłem jeszcze to: http://www.youtube.com/watch?v=VvOn0apMJL4 – opad szczęki. ;]

 8. @Torwald:
  A opluł byś monitor i zaczął tarzać się po podłodze ze śmiechu?

 9. “wystrzymać” ;)

 10. http://www.youtube.com/watch?v=1a7SfnhUFHo :)

 11. bsody widziałem ;) normalka ;p Ale rsody ;o

 12. Pierwszą myślą, jaka mnie naszła po przeczytaniu tytułu w RSS było: Pewnie jakieś fajne porno znaleźli, jak w Rosji na skrzyżowaniu. :)

 13. @Michał
  Są nawet rgbsod-y. Wszystko zalezy od tego jak ustawisz kolorki linii poleceń w systemie.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: