21:12
24/11/2011

* TechCamp #1 (Cloud Computing)

2 grudnia w Fortach Kleparz odbędzie się pierwszy TechCamp pod hasłem cloud computingu. Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie panel dyskusyjny.

„Jak nie znaleźć się w czarnej… chmurze” to prowokacyjny tytuł dyskusji pomiędzy ekspertami, która odbędzie się podczas pierwszego TechCampu. Wizja przetwarzania danych na zewnętrznych serwerach rozbudza wyobraźnię, ale i budzi mnóstwo kontrowersji. Każdy, kto pojawi się na TechCampie będzie mógł zabrać swój głos w tym sporze.

Czy Cloud Computing to naprawdę korzystne rozwiązanie? Znaleźliśmy najbardziej optymalny sposób na hosting? A co z ochroną danych? Czy chmura to nie tylko zbiór faktów i mitów? Na te pytania postarają się odpowiedzieć eksperci – po dwóch stronach barykady staną zwolennicy i przeciwnicy cloud computingu. Wśród nich Tomasz Kopacz (Microsoft), Grzegorz Kochan (Adtaily), Tomasz Kozłowski (Servecloud). To oni z technologiczną wiedzą i precyzją rozprawią się z chmurą, ale również podzielą się swoją wiedzą – w nieformalnej, luźnej, barcampowej formule.

Jeśli nurtują Cię te i inne aspekty technologiczne zagadnienia Cloud Computingu, chcesz poznać ludzi z branży, poszerzyć swoją wiedzę z pewnością nie powinieneś przegapić krakowskiego eventu, Nie zabraknie oczywiście darmowej pizzy, a na najbardziej aktywnych dyskutantów czeka piwo ufundowane przez organizatorów!

TechCamp#1 rozpocznie się o godzinie 18.30 w Fortach Kleparz (ul. Kamienna 2-4) w Krakowie. Każdy, kto chce wziąć udział w imprezie, powinien dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie: www.techcamp1.evenea.pl.

Na wydarzenie zaprasza organizator – Akademia Empathy. Po TechCampie zapraszamy na 11. Urodziny Empathy Internet Software House, które rozpoczną się o godzinie 20:30.

Agenda TechCamp#1: CLOUD COMPUTING
Prezentacje (od godz. 18:30)
18:30 – Tomasz Kopacz, Microsoft
Wzorce architektoniczne i skalowanie w Windows Azure

Tomasz Kozłowski, ServeCloud
Cloud Computing – technologiczne fakty i mity

Grzegorz Kochan, Adtaily
Jak radzić sobie z awarią w chmurze?
Panel dyskusyjny (prowadzi Krzysztof Helak, PROFEO)
Jak nie znaleźć się w czarnej… chmurze?

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/techcamppl/ oraz na stronę: www.techcamp.pl

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Linki do poprawki, Mr. Niebezpieczny ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: