21:12
24/11/2011

* TechCamp #1 (Cloud Computing)

2 grudnia w Fortach Kleparz odbędzie się pierwszy TechCamp pod hasłem cloud computingu. Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie panel dyskusyjny.

„Jak nie znaleźć się w czarnej… chmurze” to prowokacyjny tytuł dyskusji pomiędzy ekspertami, która odbędzie się podczas pierwszego TechCampu. Wizja przetwarzania danych na zewnętrznych serwerach rozbudza wyobraźnię, ale i budzi mnóstwo kontrowersji. Każdy, kto pojawi się na TechCampie będzie mógł zabrać swój głos w tym sporze.

Czy Cloud Computing to naprawdę korzystne rozwiązanie? Znaleźliśmy najbardziej optymalny sposób na hosting? A co z ochroną danych? Czy chmura to nie tylko zbiór faktów i mitów? Na te pytania postarają się odpowiedzieć eksperci – po dwóch stronach barykady staną zwolennicy i przeciwnicy cloud computingu. Wśród nich Tomasz Kopacz (Microsoft), Grzegorz Kochan (Adtaily), Tomasz Kozłowski (Servecloud). To oni z technologiczną wiedzą i precyzją rozprawią się z chmurą, ale również podzielą się swoją wiedzą – w nieformalnej, luźnej, barcampowej formule.

Jeśli nurtują Cię te i inne aspekty technologiczne zagadnienia Cloud Computingu, chcesz poznać ludzi z branży, poszerzyć swoją wiedzę z pewnością nie powinieneś przegapić krakowskiego eventu, Nie zabraknie oczywiście darmowej pizzy, a na najbardziej aktywnych dyskutantów czeka piwo ufundowane przez organizatorów!

TechCamp#1 rozpocznie się o godzinie 18.30 w Fortach Kleparz (ul. Kamienna 2-4) w Krakowie. Każdy, kto chce wziąć udział w imprezie, powinien dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie: www.techcamp1.evenea.pl.

Na wydarzenie zaprasza organizator – Akademia Empathy. Po TechCampie zapraszamy na 11. Urodziny Empathy Internet Software House, które rozpoczną się o godzinie 20:30.

Agenda TechCamp#1: CLOUD COMPUTING
Prezentacje (od godz. 18:30)
18:30 – Tomasz Kopacz, Microsoft
Wzorce architektoniczne i skalowanie w Windows Azure

Tomasz Kozłowski, ServeCloud
Cloud Computing – technologiczne fakty i mity

Grzegorz Kochan, Adtaily
Jak radzić sobie z awarią w chmurze?
Panel dyskusyjny (prowadzi Krzysztof Helak, PROFEO)
Jak nie znaleźć się w czarnej… chmurze?

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/techcamppl/ oraz na stronę: www.techcamp.pl

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Linki do poprawki, Mr. Niebezpieczny ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: