12:38
6/11/2020

Ponad 20 lat doświadczenia i 300 CVE robi bezdyskusyjnie wrażenie — a to zaledwie zapowiedź tego co czeka Was po zarejestrowaniu się na darmową, ale pełną merytoryki konferencję Akamai o nazwie Affinity Tech Talks. Eksperci z branży bezpieczeństwa opowiedzą jak budowali swoje doświadczenie w zakresie zgłaszania i ujawniania podatności.

Kiedy? Gdzie?

Konferencja odbędzie się 16-18 listopada, wieczorami, online. To naszym zdaniem bardzo dobra, “niekolizyjna” formuła, która pozwoli skorzystać z wiedzy każdemu, kto ma na to ochotę.

Rejestracja:

Rejestracji możecie dokonać pod tym linkiem (za darmo, ale być może spotka Was jakaś niespodzianka, jeśli podczas rejestracji w polu kod zaproszenia wpiszcie “Niebezpiecznik” :-).

Event jest nam znany, bo w poprzednich latach osoby od nas brały w nim udział zarówno jako prelegenci jak i uczestnicy. Jednym słowem: merytoryka i brak “handlowych” prezentacji. Affinity Tech Talks to konferencja tworzona przez inżynierów dla inżynierów. W tym roku będziecie mieli szansę spędzić wartościowo czas na rozwijaniu swojej wiedzy w obszarach takich jak cybersecurity, AI, networks, IoT czy VR. Pełną agendę znajdziecie tutaj, a my sugerujemy nie przegapić prelekcji tych dwóch panów. Mamy przecieki, że będą ciekawe:


 

Można pohackować i wygrać!

Interesujące? A to nie wszystko. Organizatorzy oprócz wykładu oferują możliwość wzięcia udziału w konkursie Capture The Flag Lite i zdobycie cennych nagród! W zeszłym roku Affinity CTF zostały ocenione na 18,48/25 pkt przez CTFtime.org – tak wysoka ocena już w pierwszej edycji. Poprzednio CTF skierowany był wyłącznie do profesjonalnych zespołów, ale w tym roku jest możliwość sprawdzenia się przez każdego, kto pragnie zacząć lub sprawdzić siebie jak  dobry już jest.

Dołącz do uczestników

Polecamy Wam dołączenie do uczestników konferencji, po prostu wypełnijcie ten formularz (w polu “invite code” możecie wpisać “Niebezpiecznik”).

Za publikację tego artykułu otrzymaliśmy wynagrodzenie, ale niestandardowe. Ponieważ znamy jakość tego eventu, Akamai otrzymał od nas informację, że publikacja będzie kosztować tyle, ile chcą żeby kosztowała. Mogli wybrać zero. Nie wybrali. I za to lubimy ich jeszcze bardziej :)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Przyznam, że dla mnie nazwa Akamai kojarzyła się dotąd jedynie ze składnikiem Akamai NetSession, często spotykanym w systemach windowsowych, o trochę nie do końca jasnym pochodzeniu i przeznaczeniu

  • W sumie rozpraszanie i akceleracja usług to ich podstawowa działalność, stąd ich moduł w najczęściej używanym systemie desktopowym na świecie :)
   ta ich sieć, no cóż. niezła sprawa. można się schować za akamai, i akamai odeprze np. DDoS albo odfiltruje ataki od standardowego ruchu usługi. To ma sens powyżej pewnej skali :)

 2. Pragnę wziąć udział

 3. Bardzo miło się słucha, niestety platforma uniemożliwia przewijanie po zatrzymaniu ani oglądanie na przyśpieszeniu. Dużym brakiem jest też brak możliwości obejrzenia materiału “historycznego” choćby sprzed godziny.

  • Zapowiedzieli że nagrania zostaną udostępnione. Zerknij na zakładkę “LIBRARY” na www – widać nagrania z zeszłego roku, choć nie wiem czy wszystkie.
   Duży plus że zadbali o dostępność prelegenta na QA po prezentacji i się przygotowali.
   Minus: dwie najciekawsze prezentacje odbyły się w tym samym czasie :(

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: