8:00
10/7/2014

No dobra, nie telefon a …odchody, w które telefon pewnej damy wpadł. Za telefonem rzucił się mąż damy, stracił przytomność na skutek stężenia gazów — na pomoc pośpieszyła mu matka, czyli teściowa właścicielki telefonu i oboje zginęli. Na pomoc im rzuciła się dalsza rodzina i efektem tej akcji ratunkowej była hospitalizacja kolejnych trzech osób. Trudno w to uwierzyć, ale jak widać telefon może być bardzo niebezpieczny…

Śmierdząca sprawa… — wyczuwamy w niej nagrodę Darwina.

PS. Tagiem [lost+found] w tytule *ptr będziemy oznaczali starsze wiadomości, na które natknęliśmy się dopiero niedawno, ale aż żal ich Wam nie przekazać :-)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

25 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Powinni zakazać sprzedawania iPhonów bo jak widać są bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia ;)

  • +1 :D

 2. Skoro telefon był warty ok $300 (jak podaje źródło), a zarobki w Chinach zapewne do najwyższych nie należą (zwłaszcza że to nie było jakimś większym mieście) – wcale nie dziwne, że próbowali go odzyskać.

  Tylko czy taki telefon w ogóle miał jeszcze szanse działać?

  • Nie, bo to teraz gówniany telefon…

 3. Nie żeby coś, ale IMVHO trochę za bardzo przekolorowane… ;-) Nie zapach, a gaz który nagromadził się w szambie na skutek nagromadzenia ogromu odchodów i ich fermentacji. Fajnie, że aż żal nie pokazać, ale treść newsa ma trochę zbyt mylący charakter jak dla mnie.

 4. ale ale! ale ale ale!!11

 5. Kochani
  Was nie podejrzewałem o brak umiejętności czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.
  Proszę przeczytajcie jeszcze raz oryginalny artykuł i poddajcie edycji tekst.

  Pozdro

  • jest Git :)

   Swoją drogą taka teściowa to skarb

 6. Jedno /ale/ za dużo. Linijka numer pięć.

 7. ROR :D!

  Pozdrawiam.

  Andrzej

 8. Wg źródeł, matka *męża* zginęła, czyli teściowa właścicielki

 9. Zwykle sam sypię czarnym humorem na lewo i na prawo, ale mimo wszystko wydaje mi się, że wspominanie na poważnie o śmierci i dodawanie “;)” w wiadomości jest mocno nie na miejscu.

  • Z tym się zgodzę. Nie ma w tym newsie zbyt wiele śmiesznego. Fakt, że tyle osób zanurkowało w fekaliach po 300$ obrazuje jak dużo na świecie jest biednych ludzi, co powinno nas raczej zmusić do refleksji a nie chichotu.

   Może to taki cyber-sezon-ogórkowy, że ciekawszych rzeczy nie ma w eterze i każdy news się nada. Cisza przed burzą przed BlackHat i deanonimizacją urzytkowników TORa.

 10. Sorry ale to bylo 4 tugodnie temu na wykop.pl

  • I dlatego jest oznaczone jako lost+found. Nie każdy czyta wykop.

 11. Gratuluję świetnego artykułu. Jutro będzie o facecie, który nie śpi, bo trzyma kredens.

  • “toster zionął ogniem”… ;)

 12. Jeśli mamy być dokładni, to nie zabił ich ani telefon, ani smród, tylko godzinne oczekiwanie na lekarza.
  Tak czy inaczej – [i]sick story bro.[/i]

  • Tak… A w wypadkach samochodowych nie zabija prędkość tylko jej nagłe wytracenie ;)

 13. Ale kotleta odgrzaliście :p czytałem to chyba 2 tygodnie temu xD

 14. Jeżeli mieli telefon za $300, to wcale tacy biedni nie byli.

 15. Zapeszyliście^1.

  1. http://goo.gl/WX2ftg

 16. 10km od mojego miasta miał dzisiaj miejsce podobny wypadek. 7 osób nie żyje bo po kolei wchodzili do szamba i już nie wychodzili. Nie uważam tego za śmieszną sprawę.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: