7:46
17/11/2015

Dziś Pack Publishing za darmo (tzn. za przekazanie im swoich danych osobowych w formularzu rejestracyjnym ;) oddaje książkę “Learning Pentesting for Android Devices“. Miłej lektury!

…a jeśli ktoś chciałby zobaczyć, jak faktycznie w praktyce wygląda testowanie aplikacji mobilnych, to zapraszamy na nasze szkolenie z Bezpieczeństwa Aplikacji Mobilnych. Jego kolejna edycja odbędzie się w dn. 3-4 grudnia w Warszawie.

PS. Dziękujemy Sławkowi, który podesłał info o promocji Pack Publishing.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “Packt Publishing” powinno być :)

  Przy okazji oferują oni codziennie nowy ebook, także warto poświęcić chwilę na rejestracje.

 2. Wydawnictwo Packt od kilku miesięcy codziennie rozdaje inną książkę z dziedziny IT. Trzeba kliknąć na Free learningowej (książka jest zmieniana z początkiem dnia, czyli o 1:00 czasu polskiego).

 3. Na bugmenot można znaleźć konta do logowania wraz z archiwalnymi książkami jeśli ktoś jakąś przegapił. Nie trzeba więc tracić swojej świętej prywatności.

  • O dzięki Ci ogromne.

   Polecam sprawdzić kazdy z loginów bo różnie subskrybowano książki. Jeden czy dwa nie działają :-(

 4. Witam,

  nie zdążyłem na ebook o pentescie urządzeń z androidem :( Czy ktoś byłby na tyle miły i wysłał mi go na velkan.vt[at]gmail.com? Byłbym bardzo dźwięczny :)

  Pozdrawiam!

 5. @artur- nie badź leniwcem – wszystkie wczesniejsze sa dostepne…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: