14:15
3/12/2020

Najważniejsza wiadomość na początek. Rezerwujcie czas 5 grudnia i rejestrujcie się na konferencję The Hack Summit.

Wspominaliśmy już w poprzednim poście, że zeszłoroczna konferencja What the H@ck podzieliła się na dwa wydarzenia. Jednym z nich jest The Hack Summit, organizowana przez Fundację Academic Partners oraz Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni (NCBC).

W ramach konferencji znajdziecie 16 ścieżek tematycznych, z takich obszarów jak m.in. blockchain & cryptocurrencies security, secure software development & architecture, cloud, SysOps, DevOps, SecOps, attack & defence (Red & Blue Teaming), threat hunting, network & telco security, hardware, embedded, mobile, IoT security, industrial control systems haking, cybercrime & forensics, cybersecurity in defense, governance risk and compliance, legal, regulatory & privacy. Sporo tego, prawda?

Łącznie na uczestników będzie czekało ponad 110 wystąpień przygotowanych przez doświadczonych praktyków i ekspertów oraz przedstawicieli środowisk naukowych. Wszystkie prelekcje będą dostępne w wyjątkowo wygodnej formie nagrań VoD — możliwych do obejrzenia w dowolnym, dogodnym momencie, jeszcze przez 3 miesiące po wydarzeniu, więc nie musicie się stresować, jeśli na 5 grudnia macie inne plany.

W dniu wydarzenia odbędą się także interaktywne sesje Q&A oraz prelekcje Main Stage, które będą transmitowane na żywo. Ciekawym dodatkiem do konferencji i wystąpień prezentacyjnych jest także możliwość wzięcia udziału w praktycznych warsztatach prowadzonych przez doświadczonych trenerów z Polski i zagranicy.

Więcej informacji i rejestracja na stronie: https://thehacksummit.com/

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: