14:15
3/12/2020

Najważniejsza wiadomość na początek. Rezerwujcie czas 5 grudnia i rejestrujcie się na konferencję The Hack Summit.

Wspominaliśmy już w poprzednim poście, że zeszłoroczna konferencja What the H@ck podzieliła się na dwa wydarzenia. Jednym z nich jest The Hack Summit, organizowana przez Fundację Academic Partners oraz Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni (NCBC).

W ramach konferencji znajdziecie 16 ścieżek tematycznych, z takich obszarów jak m.in. blockchain & cryptocurrencies security, secure software development & architecture, cloud, SysOps, DevOps, SecOps, attack & defence (Red & Blue Teaming), threat hunting, network & telco security, hardware, embedded, mobile, IoT security, industrial control systems haking, cybercrime & forensics, cybersecurity in defense, governance risk and compliance, legal, regulatory & privacy. Sporo tego, prawda?

Łącznie na uczestników będzie czekało ponad 110 wystąpień przygotowanych przez doświadczonych praktyków i ekspertów oraz przedstawicieli środowisk naukowych. Wszystkie prelekcje będą dostępne w wyjątkowo wygodnej formie nagrań VoD — możliwych do obejrzenia w dowolnym, dogodnym momencie, jeszcze przez 3 miesiące po wydarzeniu, więc nie musicie się stresować, jeśli na 5 grudnia macie inne plany.

W dniu wydarzenia odbędą się także interaktywne sesje Q&A oraz prelekcje Main Stage, które będą transmitowane na żywo. Ciekawym dodatkiem do konferencji i wystąpień prezentacyjnych jest także możliwość wzięcia udziału w praktycznych warsztatach prowadzonych przez doświadczonych trenerów z Polski i zagranicy.

Więcej informacji i rejestracja na stronie: https://thehacksummit.com/


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: