8:56
28/6/2011

TeaMp0isoN opublikował szczegółowe informacje dotyczące Tonego Blaira, premiera Wielkiej Brytanii. Wśród nich znalazł się jego numer ubezpieczenia zdrowotnego, oraz numery telefonów i dane współpracowników a także przyjaciół premiera (adresy zamieszkania, numery telefonów) pochodzące z jego książki adresowej. Dane wykradziono w grudniu 2010 roku, ale TeaMp0isoN_ twierdzi, że dalej ma dostęp do webmaila premiera.

Informację podesłał Sten

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Nie ma to jak ingerencja w czyjąś prywatność ;] – tego właśnie nienawidzę… takie osoby nie nazywa się Hackerami tylko zwykłymi wandalami.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: