8:56
28/6/2011

TeaMp0isoN opublikował szczegółowe informacje dotyczące Tonego Blaira, premiera Wielkiej Brytanii. Wśród nich znalazł się jego numer ubezpieczenia zdrowotnego, oraz numery telefonów i dane współpracowników a także przyjaciół premiera (adresy zamieszkania, numery telefonów) pochodzące z jego książki adresowej. Dane wykradziono w grudniu 2010 roku, ale TeaMp0isoN_ twierdzi, że dalej ma dostęp do webmaila premiera.

Informację podesłał Sten

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Nie ma to jak ingerencja w czyjąś prywatność ;] – tego właśnie nienawidzę… takie osoby nie nazywa się Hackerami tylko zwykłymi wandalami.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: