7:12
18/2/2013

Studenckie Koło Naukowe Prawa Nowych Technologii informuje, że “18 i 19 marca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbędzie się III konferencja o cyberprzestępczości i cyberbezpieczeństwie z udziałem najlepszy prawników, specjalistów branży IT zajmujących się bezpieczeństwem oraz przedstawicieli agend rządowych”. Szczegóły tutaj. Studenci i pracownicy UMK wchodzą za darmo, reszta 100 PLN. My będziemy z prelekcją.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. zatem do zobaczenia ;)

 2. Szkoda, że dowiaduję się o tym od Niebezpiecznika, a nie
  mojej uczelni – UMK. Dzięki, Niebezpieczniku!

  • Niestety mam podobnie odczucia.

 3. Tak, UMK nie raczyło nikogo poinformować, niestety. Pewnie
  poinformują na kilka dni przed konferencją :P

 4. Teraz dowiedziałem się, że poszedł mail skierowany do studentów, ale (chyba) tylko tych z wydziału Prawa i administracji.

 5. Super konferencja. Uczestniczyłem w niej osobiscie, wiele wyniosłem, wiele się nauczyłem . Za rok pojawię się jeszcze raz. Wystąpienie Piotra Koniecznego, rewelacyjne. Pozdrawiam

 6. Ogólnie cała konferencja to lipa. Jedynie wystąpienie p. Koniecznego robiło wrażenie.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: