12:31
30/4/2020

Ministerstwo Cyfryzacji ujawniło treści umów na aplikację Kwarantanna Domowa. W drodze wniosku o dostęp do informacji publicznej kopie tych umów uzyskał Tomasz Zieliński, który opublikował dokumenty oraz swoje wnioski na blogu Informatyk Zakładowy. Ujawnione przez Tomasza dokumenty obemują Umowę nr 4/DRU/2020 z dnia 18 marca 2020 na wykonanie systemu WWW i aplikacji na urządzenia mobilne oraz załączniki.

Szczegóły w tekście Tomasza pt. Znamy treść umowy na wykonanie aplikacji Kwarantanna Domowa. Czy rząd przepłacił?

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Powinno to być standardem a zdarza się tak rzadko że wywołało u mnie zdziwienie. Krótki news z linkiem do kogoś kto wykonał faktyczną robotę z pozyskaniem tego dokumentu zamiast przepisywania, autor na pewno ucieszy się ze zwiększonego ruchu na blogu dzięki Waszym zasięgom, sam go śledzę w RSSach a powyższy artykuł czytałem wczoraj. Szacun niebezpiecznik!

 2. Rzuciłem okiem.
  Termin realizacji umowy – aplikacja w wersji testowej po jednym dniu (!)
  Aplikacja w wersji produkcyjnej: 3 dni po podpisaniu umowy.
  Wynagrodzenie 2.7mln PLN

  W 3 dni? 3 dni to analiza funkcjonalności może zająć a nie wersja finalna aplikacji. No i 2.7mln za 3 dni pracy i 3 miesiace supportu.

 3. Co to za FBCLIDy w tym linku. Buu! :(

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: