12:31
30/4/2020

Ministerstwo Cyfryzacji ujawniło treści umów na aplikację Kwarantanna Domowa. W drodze wniosku o dostęp do informacji publicznej kopie tych umów uzyskał Tomasz Zieliński, który opublikował dokumenty oraz swoje wnioski na blogu Informatyk Zakładowy. Ujawnione przez Tomasza dokumenty obemują Umowę nr 4/DRU/2020 z dnia 18 marca 2020 na wykonanie systemu WWW i aplikacji na urządzenia mobilne oraz załączniki.

Szczegóły w tekście Tomasza pt. Znamy treść umowy na wykonanie aplikacji Kwarantanna Domowa. Czy rząd przepłacił?

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Powinno to być standardem a zdarza się tak rzadko że wywołało u mnie zdziwienie. Krótki news z linkiem do kogoś kto wykonał faktyczną robotę z pozyskaniem tego dokumentu zamiast przepisywania, autor na pewno ucieszy się ze zwiększonego ruchu na blogu dzięki Waszym zasięgom, sam go śledzę w RSSach a powyższy artykuł czytałem wczoraj. Szacun niebezpiecznik!

 2. Rzuciłem okiem.
  Termin realizacji umowy – aplikacja w wersji testowej po jednym dniu (!)
  Aplikacja w wersji produkcyjnej: 3 dni po podpisaniu umowy.
  Wynagrodzenie 2.7mln PLN

  W 3 dni? 3 dni to analiza funkcjonalności może zająć a nie wersja finalna aplikacji. No i 2.7mln za 3 dni pracy i 3 miesiace supportu.

  • Pierwsze rozpoznanie kto podoła, później 20% pod stołem by w finalnej wersji ogłosić postępowanie. Ach łezka się w oku kręci jak od przetargowych pUE ;-)

 3. Co to za FBCLIDy w tym linku. Buu! :(

 4. Patrze na te wyceny, ale to tak jakby oni mieli to wszystko gotowe wcześniej, tylko mały tunning został.
  Albo jestem samotnym programista.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: