13:21
18/11/2019

Już w środę (20 listopada) odwiedzimy Trójmiasto z naszym bestsellerowym wykładem, pt. “Jak nie dać się zhackować?“. To pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce zabezpieczyć swoje dane, tożsamość i pieniądze przed wyciekiem lub atakiem.

Ten wykład przygotowaliśmy tak, aby zrozumiał go każdy, więc przekaż informację swoim rodzicom, dziadkom i wszystkim nietechnicznym znajomym. Informacje, które przekazujemy w ramach wykładu “Jak nie dać się zhackować?” to wiedza obowiązkowa dla wszystkich użytkowników komputerów i smartfonów podłączonych do internetu. Na wykładzie pokazujemy jak bezpiecznie korzystać z tych urządzeń nie tylko podczas wykonywania obowiązków służbowych, ale przede wszystkim w życiu prywatnym. Całość podajemy w przystępny dla każdego i zabawny sposób, demonstrując przy okazji na żywo najpopularniejsze ataki, ucząc jak się przed nimi skutecznie i za darmo zabezpieczyć.

Choć wykład przygotowany został z myślą o osobach nietechnicznych, aby to one jak najwięcej z niego wyniosły, to nawet techniczni wymiatacze wskazują w ankietach, że z wykładu wynieśli nie tylko uporządkowanie wiedzy, ale i kilka ciekawostek.

Zapisy już ruszyły! Nie czekaj! Liczba miejsc jest ograniczona!

Na naszych wykładach brakuje krzeseł. Uczestnicy muszą stać. Więc nie czekaj z rejestracją :)

Na naszych wykładach często brakuje miejsc. Uczestnicy muszą stać, więc nie zwlekaj z rejestracją :)

Do dziś odbyło się już 30 takich wykładów, na których przeszkoliliśmy ponad 10 000 osób. To największy tego typu projekt edukujący Polaków w obszarze cyberbezpieczeństwa. I świetnie przez Was oceniany! Wykład ma ocenę 9.35/10 (wyniki z 3000 wypełnionych ankiet).

Poza Gdańskiem, odwiedzamy następujące miasta:

Tematyka wykładu “Jak nie dać się zhackować?”

W ramach trwającego łącznie 3,5 godziny wykładu (z 15 minutową przerwą w środku) pokażemy Ci:

 • Jak poprawnie zabezpieczyć komputer i smartfona, aby nie zostały one zhackowane przez cyberprzestępców
 • Jak nie paść ofiarą popularnych w Polsce oszustw internetowych, scamów i przekrętów
 • Jak chronić swoją prywatność w trakcie korzystania z e-maila i serwisów społecznościowych
 • Jak zabezpieczyć swoje dane i komunikację, aby nie zostały one przez nikogo przechwycone
 • Jak bezpiecznie robić zakupy w internecie
 • Jak ochronić swoje dane i tożsamość przed wyciekiem
 • Jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej

Powyższe zagadnienia zilustrujemy prawdziwymi przykładami ataków, jakie w ostatnich miesiącach dotknęły Polaków, a dodatkowo sami, na żywo, pokażemy jak atakują cyberprzestępcy:

 • Podszyjemy się pod Pana prezydenta
 • Wykradniemy dane z telefonu komórkowego
 • Pokażemy jak szybko łamane są hasła Polaków
 • Zainfekujemy laptopa ofiary i będziemy ją podglądali przez wbudowaną w laptopa kamerkę
 • Przejmiemy kontrolę nad komputerem przy pomocy złośliwego pendrive’a
 • Pokażemy różne urządzenia podsłuchowe, które są tanie i którymi ktoś może Was szpiegować

Wierzcie nam, że w trakcie tych pokazów szczęka opadnie Wam nie raz… Gwarantujemy, że nikt, kto weźmie udział w tym wykładzie, już nigdy nie będzie tym samym człowiekiem :)

Wykład zawiera element nagości, dlatego udział sugerujemy osobom powyżej 16 roku życia lub młodszym, za zgodą rodziców.

Kiedy i gdzie?

Jeśli chciałbyś być poinformowany o kolejnych planowanych terminach wykładu “Jak nie dać się zhackować” (takżę w innych miastach), wpisz swój adres e-mail w polu poniżej. W momencie ustalenia nowych terminów wykładu, wyślemy Ci wiadomość zawierającą termin i lokalizację wykładu.
Zapisy i bilety

Wejściówkę na wykład możesz także kupić dla kogoś. Mamy, Taty, Babci, Dziadka, Syna, Córki, Znajomego. Jest to idealny prezent przedświąteczny i najlepiej zainwestowane 199 PLN. Koszt sprzątania po pierwszym lepszym ataku, przejęciu skrzynki czy infekcji wirusem to zdecydowanie wyższa kwota… Aby kupić bilet na prezent, kliknij tutaj.

PS. Uczestnicy poprzednich terminów tego wykładu już go polecają pod naszym postem na Facebooku :)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: