22:22
10/11/2012

W internecie zapanowała lekka panika, kiedy coraz więcej osób zaczęło informować o tym, iż Twitter zresetował im hasło, wyświetlając komunikat, że powodem jest włamanie na konto… Jak się później okazało, ktoś w Twitterze za bardzo się rozpędził w resetowaniu haseł. Nie wiadomo ile osób jest “poszkodowanych”.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Dobrze ze piszesz, kilka dni temu zastanawialem sie o co im komon: https://twitter.com/stefek99/status/266485360459141120

  2. oj tam, chyba lepiej zresetować na zapas, niż nie zrobić nic.

  3. […] chińskiego internetu. Są doniesienia o zablokowaniu dostępu do Google oraz pogłoski, że ostatnie resety haseł na Twitterze to wynika ataków, których źródłem także były […]

  4. co 3cie wejście reset hasła ze względów bezpieczeństwa:D ciekawe ilu userów by to zniosło…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: