14:07
27/2/2013

* Twórcy OdSiebie.com uniewinnieni

Świetna lektura o tym jak ZPAV i FOTA namówiły policję na akcję przeciw “piratom”, podpuszczając właścicieli serwisów i nie stawiając się na przesłuchania — ale wręczając policji nagrody typu Złote Blachy ;)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Czy to jakiś konkurs na to, komu uda się dobrać do linka :)?

    • To jest link poprawny politycznie ;)

  2. Bardzo ciekawy (i rzeczowy) wpis (mówię o linku). Dziwne, że ta sprawa (przegrany proces) nie została nagłośniona – uważam, że jest tego warta.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: