15:05
16/2/2016

Ciekawe nagranie na Facebooku, potwierdzające, że nie ma to jak stary dobry dumpster diving, czyli grzebanie w śmieciach.

Wielki śmietnik pod Urzędem Miasta

Film nagrany dziś w w nocy. O komentarz proszę prezydenta Rafał Bruski. Wśród dokumentów walających się po ulicy m.in. list do pani premier Beata Szydło oraz dane osobowe setek bydgoszczan. Obejrzycie i udostępniajcie!

Posted by Bydgoszcz Bielawy on Monday, February 15, 2016

Nie wpadalibyśmy jednak w panikę, bo na poniższym video, blogger nie zaprezentował żadnego faktycznie ważnego dokumentu (a zatem nie można zakładać, że np. raport z bazy PESEL też jest w workach w postaci nieprzepuszczonej przez niszczarkę…)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Pytanie czy te listy nie zostały uprzednio wydrukowane i podrzucone dla wywołania taniej sensacji.

  • Poza tym, zawsze zastanawiałem się czemu w urzędach, gdzie zawsze jest tyle makulatury, nikt tego nie spala. Powstałe ciepło można by wykorzystać do ogrzewania urzędowych tyłków :P Bo przecież nawet z niszczarki można sobie wszystko posklejać, tylko trzeba dużo więcej cierpliwości i czasu.

  • Z dobrej niszczarki złożenie jest praktycznie niemożliwe (mówię o tych, które mielą na proszek, nie tną na paski)

  • @Michał
   Palą. Najpierw przepuszczą część archiwum przez niszczarkę, zbiorą do worka i do domu na podpałkę. ;)
   Zleży od urzędu.

 2. Oberwie Pani sprzątająca, która o polityce bezpieczeństwa nie słyszała od pracodawcy albo dali coś do podpisania, podpisała i zapomniała. :)

  • W środę ratusz poinformował, że z funkcji dyrektora Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego UMB zwolniony został Wojciech Jazdon. Rozwiązana została umowa z firmą zajmującą się sprzątaniem na terenie ratusza.

   Czyli uderzyło w najmniej winnych :(

 3. Dobrze że “skórki po pomarańczkach” zauważył i “papier toaletowy mu mignął”. Trochę naciągany temat.

 4. W Bydgoszczy służby publiczne nie takie rzeczy udostępniały (o czym ekipa niebezpiecznika od dawna juz wie) ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: