20:32
24/6/2019

Szybkie przypomnienie, że już w tę środę (26 czerwca) będziemy z naszym kultowym wykładem “Jak nie dać się zhackować?” w Łodzi. Zapraszamy Was na 3,5h potężnej dawki wiedzy, bez marketingowej ściemy z pokazami ataków na żywo i listą praktycznych, łatwych do wdrożenia rad, które podniosą Twoje bezpieczeństwo w internecie. Całość prowadzona jest z humorem i przystępnym dla każdej grupy wiekowej językiem. Można wpaść z rodzicami, można z dziadkami.

Aby wziąć udział w wykładzie, trzeba wykupić wejściówkę na tej stronie.

Ten wykład powinien zobaczyć każdy, kto korzysta z internetu na komputerze lub smartfonie, robi zakupy, używa bankowości online. Poza radami chroniącymi dane przed wyciekiem i pieniądze przed kradzieżą będą też porady dotyczące ochrony prywatności.

Pełna agenda wykładu tutaj, a opinie uczestników 26 (!!!) poprzednich edycji wykładu, w którym udział wzięło ponad 10 000 osób znajdziecie w komentarzach do tego posta. Jeszcze raz zachęcamy do rejestracji.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Teraz jest czerwiec

  2. Będą jakieś nowości jak na poprzednich wykładach? Czy jak ktoś był pół roku temu to nie ma sensu?

    • Są zmiany, ale nie są kluczowe. Ot aktualizacja i kilka nowości. Materiał jest ponadczasowy, więc nie starzeje się tak szybko. TL;DR: jak już byłeś to zamiast iść drugi raz kup wejściówkę bliskiej Ci osobie :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: