20:32
24/6/2019

Szybkie przypomnienie, że już w tę środę (26 czerwca) będziemy z naszym kultowym wykładem “Jak nie dać się zhackować?” w Łodzi. Zapraszamy Was na 3,5h potężnej dawki wiedzy, bez marketingowej ściemy z pokazami ataków na żywo i listą praktycznych, łatwych do wdrożenia rad, które podniosą Twoje bezpieczeństwo w internecie. Całość prowadzona jest z humorem i przystępnym dla każdej grupy wiekowej językiem. Można wpaść z rodzicami, można z dziadkami.

Aby wziąć udział w wykładzie, trzeba wykupić wejściówkę na tej stronie.

Ten wykład powinien zobaczyć każdy, kto korzysta z internetu na komputerze lub smartfonie, robi zakupy, używa bankowości online. Poza radami chroniącymi dane przed wyciekiem i pieniądze przed kradzieżą będą też porady dotyczące ochrony prywatności.

Pełna agenda wykładu tutaj, a opinie uczestników 26 (!!!) poprzednich edycji wykładu, w którym udział wzięło ponad 10 000 osób znajdziecie w komentarzach do tego posta. Jeszcze raz zachęcamy do rejestracji.

Przeczytaj także:

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Teraz jest czerwiec

  2. Będą jakieś nowości jak na poprzednich wykładach? Czy jak ktoś był pół roku temu to nie ma sensu?

    • Są zmiany, ale nie są kluczowe. Ot aktualizacja i kilka nowości. Materiał jest ponadczasowy, więc nie starzeje się tak szybko. TL;DR: jak już byłeś to zamiast iść drugi raz kup wejściówkę bliskiej Ci osobie :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: