20:23
9/7/2019

Szybciutkie przypomnienie, że już jutro, 10 lipca, jesteśmy z naszym wykładem Jak nie dać się zhackować? w Katowicach. Zostały ostatnie wolne miejsca. Opinie byłych uczestników w komentarzach pod tym artykułem.

Chcesz wpaść? Zarejestruj się i kup bilet KLIKAJĄC TUTAJ.

Jeśli macie znajomych z Katowic i okolic, dajcie im znać. Będzie dużo wiedzy i praktycznych porad. Tylko to co istotne i proste do zastosowania przez każdego. Do tego masa pokazów ataków na żywo (robią wrażenie!). I przede wszystkim zrozumiały dla każdego język. Można wpadać z rodzicami i nietechnicznymi znajomymi :)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Będę. Będę. Bilet już wydrukowany grzecznie w torbie sobie czeka :)

 2. Witam,
  Co to za stare zdjęcie na stronie głównej z lewej strony tego artykułu?
  ;-)

 3. Dzięki. Świetny wykład. Niby nie jestem zielony w temacie a jednak dowiedziałem się wielu ciekawostek. Miodnie się słuchało i oglądało. Piotr wciągnął mnie swoją opowieścią. Polecam!

 4. Wysylaliscie już maile z materiałami i ankietą z wykładu?

  • Tak

  • Jest opcja gdzieś podesłać maila, sprawdziłem całą skrzynkę i nigdzie nic nie ma.

  • podeślij na szkolenia@ albo biuro@ info, że nie dostałeś – koleżanki Ci podeślą :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: