9:40
8/3/2012

29 marca, w Warszawie, odbędzie się konferencja dotycząca zagadnień testowania i jakości projektów informatycznych (Quality Assurance i Quality Control). Niebezpiecznik.pl objął patronat nad wydarzeniem, a nasi specjaliści poprowadzą warsztaty z testowania webaplikacji pod kątem bezpieczeństwa.

Zapraszamy do udziału w konferencji:
• Jeśli zajmujesz się testami na co dzień lub chciałbyś, by Twój zespół efektywniej przeprowadzał testy,
• Jeśli wdrażasz w swojej organizacji metodyki i dobre praktyki pozwalające procesowo ciągle udoskonalać jakość rozwiązań i potrzebujesz partnerów do dyskusji i wymiany doświadczeń,
• Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w testach lub zapewnianiu jakości i szukasz mentorów oraz osób, które mogą doradzić i wspomóc Cię w trakcie podejmowania decyzji, to nasza konferencja jest właśnie dla Ciebie.

Akademia Jakości

W programie m. in:
• Usprawnienia procesu testowego – Monika Braun -opiekun merytoryczny konferencji
• Najlepsze praktyki przywódcze Lidera Jakości – Tomasz Byzia
• Adaptacja nowego węzła do sieci śledzenia stosowanej w modelu rozwijania oprogramowania opartym na teorii złożoności systemów – Piotr Piotrowski
• Przetestujmy Agile! – Często spotykane problemy z wdrożeniami Agile z punktu widzenia QA/Testera/Wdrożeniowca –  Wiktor Żołnowski
• Automatyzacja zadań potrzebnych do testów – Łukasz Smolarski

Tematyka warsztatów do wyboru:
• Bądźmy kreatywni – efektywna dokumentacja testowa – Monika Braun
• Warsztaty z atakowania i ochrony aplikacji webowych -Piotr Konieczny
• Planowanie polityki testów i strategii testowej sterowanych ryzykiem – Rafał Dobrosielski
• Automatyzacja testów wydajnościowych z wykorzystaniem HP LoadRunner – Krzysztof Słysz

Szczegóły i rejestracja na stronie konferencji. Ilość miejsc ograniczona. Do 16 marca 2012r. obowiązują ceny promocyjne.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Spieszmy się na konferencje… Niedługo mogą odbywać się w andergrandzie ;]
    https://niebezpiecznik.pl/post/nowa-acta-dyrektywa-dot-atakow-na-systemy-informatyczne/

    o/

  2. Próbowałem wejść na stronkę konferencji. Wygląda na to, że już się ktoś zaopiekował serwerem :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: