7:58
21/11/2011

* [Warszawa] IT Academic Day 2011

IT Academic Day to cykliczna konferencja skupiona na rozwiązaniach firmy Microsoft. Konferencja organizowana jest przez Grupę .NET Wydziału Elektrycznego PW i Koło Naukowe Innowacyjnych Technologii Informatycznych Wydziału EiTI PW.

IT Academic Day

IT Academic Day kierowana jest do studentów i odbędzie się już we wtorek 29 listopada w Audytorium Centralnym Gmachu Elektroniki Politechniki Warszawskiej.

IT Academic day 2011

IT Academic day 2011

Darmowa rejestracja jest dostępna na stronie wydarzenia.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. A pierwszego grudnia zapraszamy na Politechnikę Rzeszowską :)

  2. W najbliższą środę (30 listopada) zapraszamy na ITAD na Politechnice Gdańskiej :]
    http://www.itadpg.studentlive.pl/

  3. A ja jadę z matką , o ! : ] Specjalnie do wawy przyjedziemy. Powiedzcie, studentem chyba nie trzeba być aby wejść na tą imprezę?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: