10:30
10/9/2012

Jako patron medialny, serdecznie zapraszamy na okrągłą, bo szesnastą już edycję konferencji SECURE, organizowanej przez Nask i CERT Polska. Rejestrując się z kodem niebezpiecznik otrzymacie 10% rabat.

SECURE 2012

Tegoroczne SECURE odbędzie się w dniach 23-24 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Rejestrujac się na konferencję warto skorzystać z kodu “niebezpiecznik“, który obniży cenę o dodatkowe 10%. (Formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj).

SECURE 2012

SECURE 2012

Z pełnym programem konferencji można zapoznać się tutaj, a dodatkowo, dzień przed konferencją odbędą się warsztaty.

Podobnie jak w poprzednich latach, Niebezpiecznik będzie brał aktywny udział w konferencji. Nasza prelekcja, poświęcona tematyce testów penetracyjnych odbędzie się 23 października o 17:30. A dodatkowo następnego dnia, o 11:30, Krzysiek Kotowicz, który prowadzi niebezpiecznikowe szkolenie pt. “HTML 5 Hacking” opowie o (nie)bezpieczeństwie HTML5. Na konferencji pojawią się także przedstawiciele zaprzyjaźnionej z Niebezpiecznikiem kancelarii prawnej Olesiński i Wspólnicy, którzy opowiedzą o ochronie danych osobowych. Serdecznie zapraszamy! Rejestracja tutaj.

Przeczytaj także:

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Jakie ceny mój Boże :o

  2. Biorąc pod uwagę, że konferencja trwa trzy dni i zawiera też warsztat, cena nie jest szczególnie wysoka w porównaniu do innych konferencji czy warsztatów. Chociażby niebezpiecznik ma dwudniowe szkolenia, które są przecież droższe.

  3. Niebezpiecznik ma renome i marke.. a te jakies Secure WAT IZ DAT?

    • Byliśmy rok temu i 2 lata temu. Secure IMHO jest jedną z lepiej zorganizowanych (także pod kątem merytorycznym!) konferencji dot. bezpieczeństwa w .pl.

  4. @root12 To pytanie zadałeś sobie przed czy po przejrzeniu agendy tej konferencji?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: