11:25
21/5/2021

Jeśli Twoja firma jeszcze nie zgłosiła żadnego naruszenia do UODO, to albo coś ukrywasz albo takie naruszenie przyjdzie Ci zgłosić do końca roku. Wycieki danych są obecnie na porządku dziennym i niestety, prędzej czy później dotkną każdej firmy… Oczywiście nie każde zgłoszenie wycieku do UODO zakończy się kontrolą, ale niektóre z nich mogą…

Kontrola UODO to dla wielu stresująca sytuacja, dlatego — wbrew pozorom — do takiej kontroli lepiej jest się przygotować wcześniej niż później…

 • Jakie dokumenty lepiej przygotować już teraz?
 • Co i kiedy może kontroler?
 • Jakie odpowiadać (i jak nie odpowiadać) na pytania kontrolera?

Odpowiedzi na te i inne pytania, a także szereg praktycznych, sprawdzonych w boju rad, które pozwolą Twojej firmie przejść kontrolę UODO bezboleśnie przekaże doskonale już Wam znany adwokat Michał Kluska z kancelarii DZP.

⏰ Webinar odbędzie się 27 maja o godz. 20:00 i potrwa godzinę (plus sesja Q&A). Wykup dostęp nawet jeśli ten termin Ci nie pasuje, bo spotkanie jest nagrywanie i z materiałem będzie można się zapoznać do końca miesiąca. Nie zwlekaj, bo cena promocyjnego biletu wzrasta o północy!

Oto skrócona agenda spotkania:

 • Kontrola PUODO — rodzaje
 • Dlaczego warto przygotować się już teraz?
 • Jak się przygotować do kontroli UODO?
 • Przebieg kontroli, krok po kroku
 • Jakie uprawnienia mamy my, a jakie kontrolujący?
 • Rzeczywistość pokontrolna, czyli co zrobić po kontroli?
 • Dokumenty wymagane przez kontrolerów — spostrzeżenia z praktyki
 • Sesja Q&A — odpowiedzi na pytania uczestników

Webinar poprowadzi adwokat Michał Kluska, który na co dzień pracuje w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka i od ponad 12 lat skupia się na tematyce ochrony danych osobowych. Obsługiwał kilkadziesiąt naruszeń i wymienił z Urzędem Ochrony Danych Osobowych niezliczoną liczbę pism w imieniu swoich klientów. Michał jest praktykiem z krwii i kości — wiedzę przekazuje przystępnie, jako wykładowca i prelegent branżowych konferencji.

Oto kilka opinii z naszych poprzednich webinarów:

Świetny wykładowca, zna temat i umie sprzedać swoją wiedzę. Przyjemnie się tego słuchało.

Zanotowałem całą stronę A4 [a piszę drobnym drukiem] notatek

Świetny WEBINAR! Najlepiej wydane pieniądze w ostatnim czasie

z uwagi na czas, biorę udział w różnych webinarach. Ten był cały ciekawy, od początku do końca. Przejrzyście podane info, bez zadęcia z humorem i co najważniejsze z przykładami

Zapisz się na to mini-szkolenie online

Aby zapisać się na wykład, kliknij na poniższy przycisk. Promocyjna cena, którą widzisz poniżej, obowiązuje tylko do północy, a potem rośnie.

Ten wykład zawiera wiedzę, której nie znajdziesz w książkach. To wieloletnie doświadczenie praktyka, dla którego sprawy związane z ochroną danych i kontrolami z nimi związanymi to chleb powszedni. Indywidualne konsultacje u Michała kosztują kilka razy więcej niż koszt udziału w tym wykładzie online. Więc nie przegap tej szansy i możliwości zadania mu swojego pytania podczas sesji pytań i odpowiedzi pod koniec wykładu — kup bilet już teraz!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A gdzie opcja “chcę wybrać ile zapłacę”, za którą tak bardzo Was chwalimy?

 2. To jaka w końcu cena PROMO bilet os. prywatna? 67 zł czy 76 zł?

 3. Czy po szkoleniu będą jakieś certyfikaty? (zamówienie na firmę)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: