12:22
27/5/2022

Lada chwila odbędzie się kolejna edycja konferencji IT: Code Europe. A raczej edycje. Bo event ma miejsce w 3 lokalizacjach. Zobacz gdzie możesz spotkać (NA ŻYWO!) tak znane postaci branży jak Bjarne Stroustrup – twórcę języka C++ czy Ignata
Korchagina, Security Software Engineera w Cloudflare.

    ● 30.05 w Trójmieście, ul. Elektryków (Gdańsk)
    ● 1.06 w Krakowie, ICE Kraków
    ● 2.06 w Warszawie, PGE Narodowy

Dla przypomnienia, Code Europe to największa konferencja dla programistów, pasjonatów i specjalistów IT w Polsce, której agendę po brzegi wypełnia merytoryka!
🖥 6 ścieżek tematycznych (w tym CYBERSECURITY!),
🖥 Dziesiątki wystąpień LIVE & światowej sławy prelegenci,
🖥 TOPowe firmy technologiczne,
🖥 no i oczywiście: dodatkowe atrakcje, konkursy i FREE gadżety!

Bilety

Na hasło #niebezpieczniknaCE22 możesz zdobyć bilet z 25% zniżką! Tutaj link do rejestracji.

PS: My będziemy na Code Europe w Krakowie (1.06), więc koniecznie wpadnij przywitać się z nami na niebezpiecznikowym stoisku!

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: