19:09
25/11/2018

Dokładnie za tydzień, czyli 1 grudnia (tak, w sobotę), w Warszawie odbędzie się konferencja What The Hack organizowana przez Adama z Z3S i Fundację Academic Partners. Choć to pierwsza edycja, to już teraz wydarzenie jest wyjątkowe pod wieloma względami. Popatrzcie tylko na agendę, która ma 10 równoległych ścieżek, skupia najbardziej znane w branży osoby i zaspokoi zarówno tych bardziej linuksowych jak i tych bardziej windowsowych, tych bardziej technicznych jak i tych bardziej compliance’owych (czy takie słowo w ogóle istnieje?).

Niebezpiecznik pojawi się w ramach głównej ścieżki ze świeżą prezentacją pt. “3 mity CYBERsecurity”, w ramach której rozprawimy się z często powtarzanymi w branży stwierdzeniami i radami, które są nie tylko głupie i szkodliwe ale w ogóle nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistości. A mimo to ludzie w nie wierzą i stosując się do nich obniżają swoje bezpieczeństwo. Jak głosi opis wykładu, dowiesz się z niego “kiedy możesz spokojnie zdjąć aluminiową czapeczkę z głowy a kiedy zdecydowanie nie powinieneś tego robić.”

Organizatorzy przygotowali specjalnie dla nas zniżkę na bilety w wysokości -10%. Kod zniżkowy WTHdlaNiebezpiecznik będzie aktywny do 26 listopada. Ponieważ to weekend, to dzieci można wziąć ze sobą i zdroppować je w konferencyjnym przedszkolu.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Agenda ciekawa, choć sama organizacja to wtopa totalna. Reklamują ją ciągle choć na większość talków nie ma już miejsc. (Tak trzeba się rejestrować na talki, a informacja czy załapiesz się na talk jest dopiero po rejestracji)

    • @Retro, jako organizator – poczułem się wywołany do odpowiedzi. Wyjaśniam zatem: są jeszcze miejsca na większość wystąpień – ale w rzędach VIP. Miejsc VIP jest jakieś 10-15% wśród wszystkich miejsc, ale przez to że wejściówka jest droższa (zawiera też lepszy obiad, wstęp do strefy VIP, drinki na afterparty). Dodatkowo, raz na jakiś czas usuwamy użytkowników, którzy nie potwierdzili aktywacji – zwalniając jakieś pojedyncze miejsca, które się pojawiają i znikają wraz z zakupami.

      Zapraszamy serdecznie! PS. Kod Niebezpiecznika obejmuje też zniżkę na pakiety VIP.

  2. Pierwszy raz się spotykam z przedszkolem przykonferencyjnym. Bardzo dobry pomysł!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: