7:37
17/10/2016

Końcówka roku, to zwykle sezon konferencyjny. Imprez dla osób zainteresowanych bezpieczeństwem jest z sezonu na sezon coraz więcej i pewnie macie dylemat, na którą z nich przeznaczyć swój konferencyjny budżet. W tym roku, SECURE będzie jednym z najlepszych wyborów.

secure16_banner_pl

Do udziału w SECURE zachęcamy co roku. To organizowana przez NASK i CERT Polska największa w Polsce konferencja dla specjalistów ds. bezpieczeństwa w której udział biorą także prelegenci z zagranicy — w tym 10 letni Reuben Paul, który uczestniczył już w kilkunastu międzynarodowych konferencjach, gdzie prowadził prezentacje o tym jak wielkie znaczenie w edukacji dzieci ma czynnik bezpieczeństwa IT.

W programie tegorocznej, XX edycji konferencji znajdziecie prelekcje dotyczące wagi metadanych, sposobu działania szpiegów, internetu rzeczy, socjotechniki oraz innych technik działania pentesterów i wiele analiz złośliwego oprogramowania oraz technologii stojących za boarding passami w wykonaniu Przemka Jaroszewskiego, o czym już na Niebezpieczniku wspominaliśmy (por. Jak za darmo wejść do saloniku VIP na lotnisku).

Konferencja odbędzie się w Airport Hotel Okęcie w dn. 25-26 października.

Kod rabatowy na rejestrację

Dla naszych czytelników, którzy chcieliby wziąć udział w konferencji mamy kod niebezpiecznik15, który podany podczas rejestracji uprawnia do 15% zniżki od ceny konferencji.

Do zobaczenia na miejscu!

PS. Szukajcie naszego stoiska na hotelowych korytarzach! Przygotowaliśmy dla uczestników kilka atrakcji :)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: