11:25
4/5/2011

Kilka dni przed akcją amerykanów WikiLeaks opublikowało dokumenty, w których pojawia się nazwisko kuriera Osamy oraz nazwa miejscowości w której zlokalizowana była kryjówka Bin Ladena. Slashdot spekuluje, że to mogło przyśpieszyć akcję amerykańskiego wojska.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. To znaczy, że gdyby Osama (lub któryś z jego ludzi) zbudował prostego bota, który przegląda nowo ujawnione dokumenty na wikileaks w poszukiwaniu słów kluczowych takich jak nazwisko jego kuriera czy nazwa miejscowości w której przebywa, to wciąż mógłby żyć?
    Skrypty ratujące życie :)

  2. Tylko jak się wtedy ochronić przed botami sprawdzającymi, czy jakiś bot poszukuje takich informacji :) ?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: