16:37
26/4/2011

* Windows 8 build 7955 wyciekł

Screenshoty można zobaczyć tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. To był kompletnie niespodziewany wyciek. Ten build był przekazywany przez “beta-scenę” z rąk do rąk i wielu ludzi, którzy wcześniej mieli ten build nieźle się wkurzyło. Warto dodać, że wyciek ten zapoczątkował całą lawinę innych rzadko spotykanych wersji alpha / beta Windowsa. Jeszcze zanim Windows 8 7955 pojawił się na torrentach, ktoś już uploadował m.in. buildy Longhorna (wczesne wersje Visty), wczesne buildy Windows 7, jakiś build Windows NT z października 1991 (bez numeru wersji jeszcze!). Niby nic ciekawego, ale niezła gratka dla kolekcjonera :)
    Wszystko oczywiście wczoraj, anonimowo na BA. A 2 tygodnie temu wyciekł tam też wcześniejszy build 8ki, 7850.

    Wszystkim, którzy zdecydowali się na pobranie 7955 polecam znalezienie archiwum rozprowadzanego w internecie pod nazwą RED PILL (zawiera slc.dll). Nie jest to żaden crack / activator, ani nic z tych rzeczy – odblokowuje on za to wiele ukrytych w tym buildzie ficzerów.

  2. Hmm a podobno Win8 miał już nie być wydawany w wersji x86, a wersja z wycieku jest właśnie 32-bitową wersją systemu…

    • To głupie plotki. Oczywiście, że normalnie będą wydawane zarówno buildy x86 (przynajmniej na obecnym etapie, gdzie wszystko jest w oczywisty sposób ciągnięte od 7ki) i x64. Oprócz tego dochodzi wersja na ARM i tyle. A plotek nie warto słuchać. Jeszcze z pół roku temu widziałem “newsy” typu “Windows 8 będzie obsługiwał 128-bitowe procesory”… co za nonsens.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: