16:37
26/4/2011

* Windows 8 build 7955 wyciekł

Screenshoty można zobaczyć tutaj.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. To był kompletnie niespodziewany wyciek. Ten build był przekazywany przez “beta-scenę” z rąk do rąk i wielu ludzi, którzy wcześniej mieli ten build nieźle się wkurzyło. Warto dodać, że wyciek ten zapoczątkował całą lawinę innych rzadko spotykanych wersji alpha / beta Windowsa. Jeszcze zanim Windows 8 7955 pojawił się na torrentach, ktoś już uploadował m.in. buildy Longhorna (wczesne wersje Visty), wczesne buildy Windows 7, jakiś build Windows NT z października 1991 (bez numeru wersji jeszcze!). Niby nic ciekawego, ale niezła gratka dla kolekcjonera :)
    Wszystko oczywiście wczoraj, anonimowo na BA. A 2 tygodnie temu wyciekł tam też wcześniejszy build 8ki, 7850.

    Wszystkim, którzy zdecydowali się na pobranie 7955 polecam znalezienie archiwum rozprowadzanego w internecie pod nazwą RED PILL (zawiera slc.dll). Nie jest to żaden crack / activator, ani nic z tych rzeczy – odblokowuje on za to wiele ukrytych w tym buildzie ficzerów.

  2. Hmm a podobno Win8 miał już nie być wydawany w wersji x86, a wersja z wycieku jest właśnie 32-bitową wersją systemu…

    • To głupie plotki. Oczywiście, że normalnie będą wydawane zarówno buildy x86 (przynajmniej na obecnym etapie, gdzie wszystko jest w oczywisty sposób ciągnięte od 7ki) i x64. Oprócz tego dochodzi wersja na ARM i tyle. A plotek nie warto słuchać. Jeszcze z pół roku temu widziałem “newsy” typu “Windows 8 będzie obsługiwał 128-bitowe procesory”… co za nonsens.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: