17:02
29/3/2018

Pracownica na stanowisku managerskim jednej z największych firm, która dostarcza Polakom usługi e-mailowe, zaliczyła wpadkę związaną właśnie z obsługą e-maila. Pani chciała rozesłać informacje do wielu adresatów (osób zainteresowanych kondycją finansową Wirtualnej Polski), ale ich e-maile wprowadziła do pola “To:” a nie “BCC:”. I dzięki temu każdy mógł zobaczyć, czy konkurencyjne doń firmy też śledzą finanse WP.

Nie wiemy, czy będą z tego jakieś książki dla bibliotek

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. “Polscy inwestorzy” :D

  2. Szkoda, że dane zasłonili. Chetnie bym posłuchał co mówią :)

  3. Proponowalbym jeszcze zaslonic numer telefonu pani Anny ze stopki maila

  4. Przez tydzien nie powinno być Derechtor ;-) Działu………. tylko Janusz Działu… ;-)

  5. Hmm, ale w DO prawie same TFI i inne fundusze. W większości przypadków wiadomo, kto ma większy pakiet akcji

  6. Skąd wiecie że zaliczyła wpadkę? TFI to tak wąskie grono, wszyscy się znają, więc wysłanie maila w trybie “DO” wcale mnie nie dziwi

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: